Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos, szép lehetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, szép lehetek ilyen külsővel, méretekkel? (lent)

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, 51 kg, mellbőségem 72 cm, derékbőségem 68 cm, csípő 73 cm,(37-es lábam van XĐ) barna hajam van, barna szemem, 15 éves lány vagyok, jah és a kérdést nem azért tettem fel,mert kell az egómnak vagy ilyesmi,csak érdekel mások véleménye... abberált,bunkó perverzek kíméljenek,köszönöm!
2010. jún. 1. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vak vagy, vagy nincs otthon tükör?
2010. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ezt képröl lehet csak eldönteni. másik meg h azér az arc is eléggé számit és ha vkinek jo a teste de az arca csunya akk mind1. szal küldj képet:D
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát küldenék az arcomról szívesen csak a mai világban...az internet..még vmi ismerősöm meglátna, tök ciki lenne... :/
2010. jún. 1. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:
"ecpec kimehetsz"-szel számold ki, hogy igen vagy nem. Nekem fogalmam sincs.
2010. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján te egy teljesen átlagos lány vagy.Az hogy csinos vagy e azt így nem lehet megmondani, látnom kéne élőben, jók ezek a paraméterek szerintem, nem is túl alacsony, nem is túl magas, a súly is rendben.

Úgy is az arc számít igazán.

20f

2010. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát csak kép nélkül meg nagyon értelmes válasz nem tud jönni:S
2010. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te nem a tegnapi csaj vagy? Vagy Ő idősebb volt? Amúgy javaslom, hogy egyél többet és sportolj többet. Ezek alapján a méretek (derék/csípő) alapján kicsit deszkára vagy fogyva...


168cm-es magassághoz úgyis ~60kg illene, nem 51.


20F

2010. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezek a méretek teljesen rendben vannak megnyugodhatsz:)
2010. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát a mell meg a csípő kicsit kevés szerintem, nekem 82-63-87 a méretem, mégis nagyon sovány vagyok. De idővel, ha szerencsés vagy, azokra is megy még pár cm.
2010. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kicsit vékony vagy, de csinos lehetsz.

19/l

2010. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!