Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan veheti észre egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veheti észre egy fiú, ha megjött egy lánynak (ha az nem mondja el)?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztaltabb férfiak már észrevehetik egy nőn a "jeleket" :) Az én párom legalábbis szokta mondani, hogy "na, gondolom nemsokára meg fog jönni" :)

Menstruáció előtt egy nő ingerlékenyebb és érzékenyebb lehet- testi és lelki értelemben is. A mell megduzzadhat és érzékenyebben reagálhat az érintésre, gyakoribbá válhatnak a hisztik, a lány esetleg könnyebben elsírja magát :) Ja és én pl. közvetlenül előtte magőrülök a szexért :)

Ezeket a jeleket tapasztalva szerintem hamarosan menstruáció várható :)

Persze ez nem igaz kivétel nélkül minen lányra és nem lehet azt mondani, hogy "na, most hisztiztél, holnap biztos meg fog jönni". Szerintem szoros kapcsolat kell hozzá, hogy észre vegye a pasi.

2008. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Előző hozzászólóval egyetértek, é is majd megőrülök egy kis szexért, cicim ilyenkor nagyobb, barátom ilyenkor imádja fogdosni, hamarabb kiakadok apró dolgokon, egyik percben hisztizek, másik pillanatban bújuk.


Sokszor egyébként barátom sokkal jobban mikorra várható, mert ő az aki számolgatja a napokat..

2008. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl számolod fejben, vagy nézed, mennyi van még hátra fogamzásgátlóból, esetleg rákérdezel.
2008. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak akkor tudja anelkül, hogy elmondanád neki, ha már hosszabb ideje vagytok együtt. Amugy meg amiket előttem irtak, mind igaz, mondjuk nekem a fogamzásgátlóm miatt tudja, de amugy én hisztisebb vagyok előtte, meg sokkal érzékenyebb.
2008. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!