Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismerkedünk valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedünk valakivel, (történetesen az interneten), levelezés, miegyéb. Mennyi idő után remélhetünk vmit a dologtól?

Figyelt kérdés
Hogyan kerülhetnénk azt el.. hogy csalódjunk. Mikortól merhetünk remélni és hinni. Jönnek a levelek... egyre több hasonlóság.. miközben eszeveszetten próbálunk megfelelni... főleg, ha több csalódáson vagyunk már túl.
2008. okt. 24. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz válaszolni. Remélni lehet, de hogy csalódni fogsz-e (remélem nem) az csak személyes találkozás után derül ki. Ha a levelezés/msn stb. alapján sok közös van bennetek, érdeklődési kör, ahogyan ír, bejelentkezik amikorra megbeszélitek stb. az bíztató lehet. De hogy eldőljön, csak egy ismeretség, vagy komolyabb kapcsolat lesz-e, ahhoz bizony találkozni kell. Sok szerencsét kívánok:)
2008. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hm...nagyon nehé dolgot kérdezel most...gondolj bele, megismersz egy embert , és most arról az alternativáról beszélek, ha személyesen ismered meg, nem online...gondolj bele, h még akkor sem nehéz az első 2-3 hónapban maximálisan megfelelni a másiknak, azt adni amire vágyik...miután ez az időszak lecsengett akkor kezd mindenki önmaga lenni, és akkor jönnek a pofáraesések, a kudarcok, a csalódások...

Ez internetes ismerkedésnél még nehezebb, hiszen irásban nem nehéz azt a személyt "alakitani" aki lenni szeretnél, és nem nehéz valakit annak látni akinek látni akarod...ha most úgy érzitek hogy minden oké, találkoztok és el kell teljen az után is valamennyi idő, hogy önmagatok legyetek,hiszen amint mondtam irni könnyebb, amúgy is irásban mindenkinek más a stilusa...ha önmagatok lesztek sok időt töltötök együtt és akkor is működik a dolog, akkor kezdhettek reménykedni...:) de nincs erre időtartam, van aki egy év után esik pofára, van aki egy hónap után van aki 10 év múlva és van aki soha.

Nekem a netes dolog csak rossz emléket hagyott bennem, de Nektek minden jót kivánok:) Üdv

2008. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. okt. 24. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok mihamarabb élőben,ott sok minden ki fog derülni.Minél előbb,annál jobb,így kisebb lesz a csalódás, ha lesz. Élőben látod hogy néz rád,hogy reagál arra,amit mondasz.Így neten szerintem mindketten egy általatok ideálisnak tartott képet képzeltek el a másikról(persze az alapján,amiket ír).

Én nekem nemrég volt egy ilyen találkozásom.Sokat beszéltünk előtte(2 hónap,szinte minden nap),de így is nagyon új volt minden.:)

Nem lett igazán semmi a dologból(sajnos),de azóta is jóban vagyunk.

Talán több szerencséd lesz,sok mindentől függ,milyen messze laktok,tényleg tetszetek-e egymásnak.

Sok sikert!;)

2008. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minél hamarabb találkozzatok, mert pl. nekem is volt ilyen ismerkedésben részem, sokáig msneztünk, a srác belémszeretett így a neten keresztül és én is nagyon vonzódtam hozzá, és úgy éreztük mi aztán összetartozunk és nem jöhet közbe semmi. És erre a találkozás megváltoztatott mindent. Ott már teljesen másmiylen volt, próbáltunk többször is találkozni, hátha csak az izgalom miatt volt, de nem... így még nagyobbat csalódtunk, mint ha hamarabb találkoztunk volna és hamarabb kiderül, hogy nem is illünk össze! Szóval a személyes találkozás dönt el mindent!
2008. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az utóbbiakat is.. Igen, ezzel én is tisztában vagyok, ha szabad így mondani, van tapasztalatom.

De ugyanakkor.. egy kicsit mégis elkerülhetetlen.. felkelti az érdeklődésünket.. egy esély.. mindig csak egy esély.. és legtöbbször elúszik. :l

2008. okt. 25. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb 3 hónapja ismertem meg a jelenlegi barátomat a neten,az egyik chatos oldalon, de csak 4 hete lesz h járunk. Majd átváltottunk msnre és ott folytattuk tovább az ismerkedést. Mi is majdnem minden nap beszélge(t)tünk. Küldtünk egymásnak képeket, meg persze ott volt az iwiw, myvip, stb. Egy jó hónap múlva taliztunk először. Kicsit meglepődtem, de nagyon megtetszett a végére. És most meg dúl a Lamour! :-D

+ A múltkor voltam egyik bnőm lagziján, akik szintén a neten ismerkedtek meg. Úgyh van remény! Sok sikert!

2008. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hiszek az ilyesmiben, ott nincs gond, már nekem is volt egy hosszú kapcsolatom nagy szerelemmel, és egy ezoterikus fórumon ismertem meg az illetőt.

Csalódni nem akarok. :) Hiába van tapasztalat..

2008. okt. 29. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!