Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar egy fiút ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar egy fiút ha egy lány mindenen elpirul?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ha rámnéz egy fiú vagy hozzámszól vagy bármi ami fiúval kapcs. akkor mindig elpirulok?! Ez a fiúkat zavarja??
2008. okt. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor nem!

És ha az elején néha pirulsz, az nem nagyon zavar senkit... olyankor még előfordulhat.

2008. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ha mondjuk a buszon ülök és rám néz egy srác és akkor pirulok el akkor is gáz?????:S
2008. okt. 25. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Két eset lehet:

- vagy kinevet: akkor olyan is, ne foglalkozz vele.

- vagy tetszik neki: akkor pedig, ha te is tetszel neki, akkor talán megpróbál közeledni. De, ha nem, akkor is jobb kedve lesz tőle.

2008. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én pont iylen vagyok aki mindenen elpirul:D de tapasztalataim szerint ez a srácoknak nagyon bejön:D
2008. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D
2008. okt. 26. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranyos.És egyáltalán nem gond és szerintem a legtöbb fiút nem zavarja.
2008. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!