Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párt találni?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy 16 éves vagyok,nagyon vágyok egy lány társaságára akivel együtt lehetek,együtt tölhetjük az időt,szeressük egymást stb,magyarul egy kapcsolatra.De folyamatosan csak a visszautasitásokat kapom...nem hiszem,hogy rosszul öltözök,legalábbis van pár bnőm akik szerint nem,nem is vagyok olyan ronda elvileg,de sehogy nem jön össze.szövegem szar,vagy lehet csúnyán hangzik majd,de leljebb kéne tenni a mércét? vagy hogy ismerkedjek?
2008. okt. 25. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság, majd csak összejön, tudod, ha teljes hosszában esel pofára, akkor is előrébb jutottál.
2008. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért? Miket szoktál mondani a lányoknak először, mikot odamész hozzájuk?
2008. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem semmi rosszat...csak akkor nem értem mi a gond.Ha buli van hozok neki valami italt beszélgetek vele,megismerem...lehet túl "normálisan" viselkedek és ez nem jön be? Mostmár az a divat,hogy "cső,szopsz?" vagy én nem értem...
2008. okt. 25. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény:( Hát...azért ne alkalmazkodj a divathoz, hogy: cső... Szánalmas, utálom az olyan fiúkat. Szerintem ne add fel, mert ahogy írtad, normálisan viselkedsz a lányokkal. Nem éri meg feladni, egyszer úgyis jön valaki, aki értékeli a stílusodat.
2008. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne kivételezz egyik lánnyal sem, az a baj, hogy úgy közelítesz hozzájuk, hogy túl extra kedves vagy (mivel nincs bnőd, és ezt könnyen észreveszik), nőknél nem az a normális, hanem előbb meg kell ismerni őket, haverkodni, aztán lehet vmi később. ha meg van már bnőd, akkor nem érdemes hagyni őket, hogy visszaéljenek azzal, hogy a gyengébbik nemhez tartoznak, kell tudni nemet mondani nekik akár szemtől szembe is ... nehogy már minden jött-ment libának te fizesd a piáját ...
2008. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit lejebb tehetnéd a mércét és nem csak azokat a lányokat szólítanád le aki "tökéletes" lehet hogy éppen van 1 lány aki nagyon tetszene neked igazán szeretnéd ha megismerkednél vele...A külső nem minden!!!!

15 éves lány

2008. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!