Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a testvéretek egy emberileg nagyon gáz pasival lenne együtt?

Figyelt kérdés
Drogos, iszik, nincs jövőképe csak a mában él, a lakása olyan mint egy tipikus szar drogosnak, kosz, 1000 éves szakadt bútorok, penész, stb., az életfelfogása olyan mint egy 15 évesé (lassan 40 lesz), és még sorolhatnám. Mi normális család vagyunk. Évek óta együtt vannak, nem most kezdődött. Csak egyre jobban zavar, hogy testvérem ennyire elrontja az életét.. Ő is normális életre vágyna, de se önbizalma, se semmi, nem tud és sajnos nem is nagyon akar kilépni ebből a rossz kapcsolatból. Hagyjam rájuk..? De szégyellem őket, nem merem normális ismerőseim közé vinni őket, mert szégyellem:( Ti tennétek valamit? Beszélni nem lehet vele, mert érzem, hogy ha beleszólnék, a pasit választaná.. Rosszban meg nem akarok lenni vele.
2018. jan. 2. 09:27
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

Próbálj önbizalmat önteni bele. Ha le akarod beszélni róla, csak rosszabb lesz és szóba sem fog állni veled. Ezt rá kell hagyni. Amit megtehetsz az az, hogy mellette vagy mindig,lehet,hogy ő olyan, akit irányítgatni kell, egyengetni az útját.

Egyébként kérdezted tőle, hogy mit szeret benne?

2018. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kinézetéért van oda, így jött össze vele, neki ő álmai férfija. A többi számomra felfoghatatlan, mert a pasi nekem nagyon gáz. De ő szereti. Persze már őt is idegesíti benne sok dolog, de az önbizalomhiánya miatt nem meri otthagyni, mert nem akar egyedül élni, családot szeretne. De ettől az embertől nem lesz. Ördögi kör.
2018. jan. 2. 09:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy a tesód "beéri ennyivel", s nem mer kilépni nemes egyszerűséggel, emelt fővel. A saját testvéremről el nem tudnám képzelni, hogy egy ilyen léhűtő trógerrel összeálljon.
2018. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Drága előző hozzászóló, ezt ecseteltem eddig, hogy ez mennyire gáz, én nem vagyok ilyen hülye mint ő, ezért zavar ennyire, ezért szégyellem, ezért írtam ide, mert nem tudom már mit tudnék tenni... Tudom hogy gáz, nagyon. Ezt most tök felesleges szajkózni.
2018. jan. 2. 09:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy tenni akarsz ellene, de jelen pillanatban pont ellenkező hatást váltanátok ki, akármit is csinálnátok. A tesódnak saját magának kéne rájönnie, hogy rohadtul nincs ez így rendjén, de mivel makacs, önfejű, külső segítséget nem fog elfogadni, ha a fene fenét eszik sem.
2018. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Amúgy szerintem simán meg is csalja az a ..szfej, láttam is már majdnem, arra gondoltam hogy valahogy lefényképezni és névtelenül elküldeni testvéremnek..:D Annyira jó lenne, csak ez nyilván szinte kivitelezhetetlen, hisz nincs ilyesmire időm, másrészt nyilván nem akarok ennyire beleszólni, bár megérdemelné az a..
2018. jan. 2. 09:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj vele több közös programot csinálni. Járjatok csak úgy el ide oda érezzétek jól magatokat, koncertekre, színházba stb.

Ezek a dolgok segíthetnek abban hogy több önbizalma legyen.

Esélye lehet arra hogy más férfiak bókolnának neki esetleg elhívják egy kávéra és hátha..

Semmiképp sem mondhatod azt hogy gáz a párja.

Olyan dolgokat kellene csinálnod vele amiket szeret de mondjuk a párjától nem kap meg. Talán így rájöhet hogy nem belőle áll az élet.

2018. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele közös programot csinálni.. Nem meri otthagyni a pasit, mert akkor elmenne bulizni, ott drogozna és csajozna, ezért inkább amikor csak teheti vele van.. Képtelenség elhívni nélküle bárhova.
2018. jan. 2. 10:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és az értelmes, normális bartait testvérem már elvesztette, mert ők is lenézik ezt a pasit, és mégis őt választotta.. Menthetetlen.....
2018. jan. 2. 10:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kijelented hogy menthetetlen és semmit nem akar, akkor hogyan segítsünk?

Muszáj kimozdítanod a komfort zónájából másképp csak reménykedhetsz h rá jön magától.

2018. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!