Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal lepjem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja vagyunk együtt, most lesz a diplomaosztója. Meghívott rá, illetve az utána levő ebédre is.

Arra gondoltam, hogy egy 3nap 2éjszakás hétvégével lepném meg. Szeretünk utazni kirándulni. Ki is néztem egy helyet, nincs is messze, de feltudnánk töltődni ott. Kb 15 ezer Ft lenne az ő része. Nyilván mindkettőnkét kifizetném. Lehet, hogy soknak tűnik, de van diákmunkám, és szívesen adnék neki ilyen ajándékot. Arról nem beszélve, hogy 10 ezres ajándékot kaptam karácsonyra (amit akkor értékileg nem tudtam viszonozni). És bár mindig meglepem, és akkor is kapott ajándékot, de nekem ez rosszul esett. A kaja sem lesz olcsó az étteremben kb.6 ezer tuti lesz/fő. Mindenképp élményt szeretnék neki adni. Várok hasonló tippeket, illetve, hogy ti örülnétek e hasonlónak. Kérlek szexet ne írjatok, és azt se, hogy nem kell ajándékozni. Mindenképp szeretnék!



2018. jan. 5. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz neki ez a 3 napos utazás.
2018. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Remélem örülni fog akkor! :) nyugodtan írjatok köszönöm, ment a zöld kéz :)
2018. jan. 5. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is jó ötlet. Viszont próbáljatok meg nem átesni a ló túloldalára az ajándékozással. Ne azért ajándékozzatok nagy dolgokat, mert "jajj hát múlkor ő is költött rám x összeget". Nagyon könnyen átmegy ördögi körbe meg értelmetlen pénzszórásba.
2018. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet,biztos örülne egy kis minőségi időnek együtt.

Ha esetleg szereti a masszázst, befizetheted egy jó kis lávaköves masszázsra, vagy vannak páros masszázsok is.

Az én párom egy kocka informatikus, hát ő egy szoftvert kért tőlem a diplomaosztójára, nem hazudtolta meg önmagát :'D

2018. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le titeket de ment a zold! Koszi szepen! :)
2018. jan. 6. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!