Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mikor mondanátok egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mikor mondanátok egy 25 éves férfira, hogy túl sok partnere volt, és mikor, hogy túl kevés?

Figyelt kérdés

Úgy is kérdezhetném, hogy tól-ig mennyi az a darabszám, amire még nem néznétek furán? Partnernek az számít, akivel le is feküdt az illető.

Biztosan lesz olyan is, aki úgy gondolja, hogy ő nem ítélkezik, de szerintem tudat alatt mégis van azért olyan darabszám, ami már furának, nem szokványosnak tűnik.


2018. jan. 17. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A nulla furcsának tűnne. Nem lenne bajom azzal, hogy szűz, csak furcsának találnám, mivel ez nem túl gyakori ebben a korban. A túl sok pedig olyan 10 felett, de ezt nem tudom pontosan meghatározni, függ a kapcsolatok milyenségétől is. :)
2018. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túl kevés akkor, ha szűz. Ezt leszámítva nem szoktam rákérdezni, hogy hány partnere volt. Azt amúgy is hamar meg lehet állapítani valakiről, hogy kapcsolat párti, vagy inkább skalpvadász.
2018. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Inkább számítana számomra a körülmény.

Ha volt előttem egy hosszabb, tartalmasabb kapcsolata, akkor teljesen rendben van az egy. Viszont ha ezt a tartós kapcsolatát csalta, akár csak egy másikkal is, akkor "sok" a kettő. Ha előttem egyszer elment hivatásoshoz, mert nem volt sikere a nőknél, ellenben akart szexelni, akkor az egy is több a kelleténél.

A felső határ is inkább ettől függ. Ha csak össze-vissza kavart válogatás nélkül, akkor felejtős. Ha volt pár tartósabb kapcsolata, esetleg a szünetekben 1-2 kalandja (azért ekkor sem a minden héten más, az visszataszító), akkor részemről egész sokáig rendben van, feltéve, hogy nem hitegetett, és vert át senkit.

A lényeg, hogy a személyisége alapján, amit némileg ez is tükröz, lehessen bízni benne.

2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
2 vagy alatta túl kevés, 3-5ig kevés, 5-15ig optimális, 16 felett sok, 30 felett túl sok
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Minél több partnered volt, annál jobban kellesz a nőknek, nincs felső határ. Le fogják tagadni és le fognak pontozni, de ösztönszinten bennük van, hogy az kell nekik, aki másoknak is.
2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Úgy tapasztalom, hogy a nőknek nem is a partnerszám a fontos, hanem hogy mindig nőkkel legyél körülvéve, népszerű legyél a nők körében. Senkit nem fog érdekelni a sarokban álldogáló, telefonját nyomkodó, magányos farkas, viszont ha a tagot körbeállja 3-4 elég jól kinéző nő, akikkel jókat rötyögnek együtt, akkor azonnal szemet fog szúrni egy kívülállónak, adott esetben még egy olyan nőnek is, aki amúgy le se tojta volna a srácot, ha egymagában lett volna.
2018. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

"Le fogják tagadni és le fognak pontozni, de ösztönszinten bennük van, hogy az kell nekik, aki másoknak is." de nem úgy ám, hogy egyedülálló, hanem hogy foglalt :D.

31/f

2018. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyjegyű legyen az a szám, afölött számomra elfogadhatatlan. 26/N
2018. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek, csak az számít, hogy ne legyen szűz.

Undorodnak a szüzektől, még saját maguktól is undorodtak, ezért fekszenek le minél fiatalabb korban.

2018. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam nincs kevés és az 5 sok, de én prűd szende szűz vagyok, nem számítok.
2018. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!