Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
4edikén van a születésnapja, 15 lesz.
2008. okt. 26. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 15 évesen a lányok elég sokat foglalkoznak magukkal, a külsejükkel.Én egy parfümre tippelnék. Annak tuti örülne. De ezt igazából neked kell tudnod hiszen te ismered őt a legjobban:)
2008. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
parfüm az nem olyan, hogy célzás neki, hogy na büdös vagy, használj már vmit...? eddig egy ezüst nyakláncot vettem neki, de ezt otthon tutira nem meri majd felvenni, még valami mást is illene talán, meg valami szöveget...
2008. okt. 26. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vettél neki egy ezüst láncot akkor szerintem az elég, ne kapasd el:) Ne azért szeressen mert elhalmozod ajándékokkal! Mellé pedig egy csokor virág, mondjuk vörös rózsa. hmmmm, szerintem jól hangzik, és a virágba rakhatsz kis kártyát amire esetleg egy szép szerelmes idézetet írsz.A neten találsz egy csomó szebbnél szebb idézetet. Hajrá:)
2008. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem szoktam neki sok mindent venni, utoljára a ballagására vettem neki 1 macit meg a 3 hónapos "járásra" 1 kulcstartót. azóta már 7 hónapja "járunk"

am nem igazán törődik a külsejével, bár nem akarom kritizálni, de túl keveset törődik magával

2008. okt. 26. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor vegyél neki egy tükröt, hogy észrevegye magát... xD

Ajj bocsi, de ez most passzolt...

Szóval, szerintem ha veszel még egy képeslapot akkor az bőven elég lesz a lánc mellé!

Ja, de mi az hogy nem meri felvenni a láncot? Talán szégyelli?

2008. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem pont tükörre gondoltam :D

szülei miatt nem merné felvenni a nyakláncot.

jó ötlet a képeslap, csak írni nem tudok (csúnyán írok...) =(

2008. okt. 26. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Talán vegyek húzós egeret?:) első válaszoló vagyok, de most ez jutott eszembe:)
2008. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 15.szülinapomra ezüst köves gyűrűt kaptam, meg egy szál vörös rózsát. Én nagyon örültem neki, vagy csináltass neki törölközöt (és ezt most nem azért írom ,mert nem foglalkozik magával). Anno én is csináltattam a barátomnak pl.: Sok Boldog Születésnapot Kívánok! és aláírod...
2008. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy nagy csokor fehér vagy vörös rózsát kártyával mellékelve, hozzá egy apróságot.Azokat is tudják értékelni a lányok, nem csak a drága cuccokat.:)Remélem segítettem.
2008. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, nyaklánc, virág+ kis kártya és, hogy valami hasznos is legyen, kap még egy memóriakártyát a mobiljába. Mégegyszer köszi a válaszokat, nem tudom, hogy ki pontozta le, de én mindet felpontoztam, itt nem lehet olyat írni, ami lepontozást érdemelne.
2008. okt. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!