Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogom jobban érezni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom jobban érezni magam?

Figyelt kérdés
múlt héten kavartam 1 fiúval aki már akkor nagyon bejött amikor megláttam és tök boldog voltam h lesz valami kb. 3 óránát nagyon jól elvoltunk azt hitem h tényleg össze jövünk meg minden de mivel bejövök az egyik haverjának ez is aznap derült ki nem mert nem akarja megbántani. és ugye megkérdeztem tőle h most akkor mivan azt mondta h amit senki sem látott az nem történt meg erre persze h picit felhúztam magam és már én sem voltam olyan kedves és erre ő azt mondta h nem érti h miért vagyok ilyen?na vajon... de beszéltem vele tegnap és megkérdezte h haragszom-e meg stb. azt mondtam h nem pedig 1 kicsit igen mert szerintem szeretem és nem tudom elfelejteni azóta jó pár pasi próbálkozott de egyik sem kell mit csináljak h elfelejtsem? talán 1 új pasi vagy nem tudom mert most is olyan űrt érzek magamban:(
2010. jún. 5. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz még nála! :)
2010. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom:(nem neki kellett volna én mondtam h nem úgy nézek a barátjára
2010. jún. 5. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem meg, de hány évesek vagytok?
2010. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17 ,20

miért?

2010. jún. 5. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan sz.rul van felépítve, megfogalmazva a kérdésed. Átolvastad te ezt egyáltalán?
2010. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tudom de szarul vagyok

megfogalmaznád nekem?

de legalább helyesen írtam:)

2010. jún. 6. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem felecsd el...tudom nehéz de nemtudok mást ajánlani...de a legfontosabb h senki ne lássa rajtad senki h boldogtalan vagy mer akkor a többi fiú sem fog közeledni hozzád...legyél mindíg heppi:) és szentem ha legközelebb megszólít egy fiú ne hajcsd el..ismerkedj meg vele lehet h beleszeretsz...;)
2010. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!