Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalk-on beszélgetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk-on beszélgetés, flörtölgetés, majd csak úgy kilépés a semmi miatt, miért? Miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy csak hülyítik sokan a másikat és egy poénnak fogják fel, mert lényegében az is. Többnyire.


De mi van akkor, ha vagyok annyira ostoba, hogy még meg is ismerném személyesen a másikat, de végül kilép? :D

Semmi konkrét információ, csak húzzátok egymás agyát, és csak ennyi. Itt marad a belső feszültség, ő meg eltűnik...

Miért?



2018. jan. 27. 17:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy névtelen oldaltól?
2018. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azt, hogy ha már a fél délutánt átbeszéljük, és elég személyesen, akkor ne lépjen már ki az ember egy esetleges szóvicc vagy valami miatt csak úgy. :(


De nyilván csak én értékeltem túl a dolgot, igazából semmi nem sülhet ki egy ilyenből gondolom... :D

2018. jan. 27. 17:30
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Te értékeled túl. Az anotalk az csak egy dologra jó, és arra is csak korlátozottan. :)
2018. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szerinted mire?
2018. jan. 27. 17:39
 5/27 anonim ***** válasza:
Te értékeled túl.
2018. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg ostobább vagyok, mint gondoltam. :D :D


A lényeg, hogy mindketten élveztük a beszélgetést és ennyi. Pedig mást is élvezhettünk volna... :)

2018. jan. 27. 17:50
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Ide tényleg felnőttkorú emberek írnak? Ez a mai nap csúcs. Egyik kérdező gyokerebb a másiknál. Kérdező! Az anotalkot a 12 éves kislányom nem veszi komolyan. Te vmi barlangban élsz?
2018. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít.
2018. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%

Természetesen együtt néztük az oldalt. De, ott bárki kiadhaja magát bárkinek. Ez még egy gyereknek is lejön.

Jót flörtöltél egy 70 éves mamival. Gratulálok! 😊

2018. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%
Vagy egy vén kéjenc köcsögével... ;DD
2018. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!