Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti várnátok olyan férfira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok olyan férfira, aki jelenleg párkapcsolatban van, de érezhető és el is mondta, hogy vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párjával a kapcsolatuk egyszer már nem működött, szóval van rá esély, hogy most sem fog. Természetesen nem leszek az a személy, aki bekavar a kapcsolatukba, csak kíváncsi lennék, hogy akad-e köztetek olyan, aki várna a férfira vagy megpróbálná elfelejteni és "új vizekre evezni"? (én nagyon szeretném őt, senki másra nem tudok jelenleg úgy tekinteni, mint rá)

2018. jan. 28. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban van, de azért más nőnek vall szerelmet... no, nem én szeretnék lenne a kövi rossz nője, aki mellett másnak kell szerelmet vallania.
2018. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben, miért nem szakít ez a jó ember, ha már annyira vonzódik hozzád? Csak nem azért, mert egy pp? Ha, neked ilyenre van gusztusod, várjál, időd van, nem, ezt a főnyereményt ki kell várni. :DD
2018. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Többre tartom magam ennél.
2018. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, eszed ágába se jusson egy percet is rá szentelni! És ezt nagyon komolyan mondom!
2018. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberek akik nem képesek kilépni a rossz kapcsolatukból de azért panaszkodnak,hogy mennyire rosszul működik stb. undorítóak.

Épp egy ilyen nőn vagyok túl.Addig húzta a dolgokat,addig tolta nekem is a saját léthazugságait,hogy már a pasijával kezdtem ismeretlenül is szimpatizálni.Jellemtelenek,önmagukkal szemben sem képesek őszinték lenni.

2018. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes rá várnod egy másodpercet sem.
2018. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha a jelenlegi párja mellett neked mondja, hogy vonzódik hozzád, akkor mi a garancia arra, hogy melletted nem fogja pár hónap múlva ugyanezt elmondani egy másik nőnek? Tegyük fel hogy összejöttök... Hogyha azt mondaná neked, hogy nem csal meg és nem kell neki más csak te akkor elhinnéd-e neki így, hogy egyszer gyakorlatilag ezt megcsinálta egy volt párjával és te végig is nézted szóval tudsz róla? Ha vele megcsinálta akkor veled miért ne tenné?
2018. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint mikor a nős pasi elhinti, hogy milyen rossz a házassága, de a gyerekek/anyagiak miatt kicsit még húzódik a válás. Aztán 5 év múlva még mindig a feleségéhez megy haza...
2018. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talonban tart, hogy ha egyszer szakít, legyen kihez futni.
2018. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!