Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A rövid törtènet az, hogy kb 6 éve egymásba szerettünk, 5 éve együtt élünk, 2 éve házasok vagyunk, 1.5 éve gyermekünk van. 25 évesek vagyunk.

Amire a kérdés vonatkozna :

Feleségem nem tudja megélni, kimutatni érzelmeit. Mindig is voltak vele gondjai, de az elmúlt 4 év az elégge ridegre sikeredett részéről.

Amire én vágyom az a klisés "dédelgetős" szerelmes lét, míg ő az a fajta, hogy elmondja hogy szeret egyszer és szól ha változik.

Nem szeret bújni, simagatni, csókolózni, szex előtt és után összebújni, romantikázni.

Folyamatosan parázik mindenen, holott vagy nem kéne rajta, vagy pedig nem tud vele mit tenni és túlstresszeli.

Ezeket megbrszéltük már sokszor, és szegénykém próbálkozik, de nem tud változni. Tudom hogy egy hülye érzelemfüggő vagyok, én is próbálok lejebb adni az igényeimből.

Kapcaolatunk kezdetén ennél jobb colt a helyzet. Aludt a mellkasomon, beletúdt a hajamba, simGatott, percekig ölelt, csókolt. Jiányzik a nő, akibe beleszerettem.

Megfordult a fejemben hogy már nem szeret eléggé ezekhez, de azt mondja hogy igen, csak nimcs hozzászokva hogy kimutassa.

Enyhén kétségbeesett vagyok, szóval ha tudnátok segíteni, hálás lennék.



2018. febr. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs kiforrott érzelmi intelligenciája, ha nem tudja kimutatni az érzelmeit feléd.

Lehet, hogy ő ilyen típus.

Gary Chapman könyveit olvassátok el.


Egy jó kapcsolat alapja az őszinte nyílt kommunikáció bármiről.

2018. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát kiforrott biztosan nincs...

Szülei kiskorában elválltak édesanyjától pedig nulla közeli szeretetet és törődést kapott.

Sajna nehéz vele beszélni ezekről, mert jön az idegesség, hangemelés, a "próbálok változni, de értsd meg hogy nekem ennél több nem megy".

De régen ment.. most pedig csak még boldogabbnak kéne lennünk, de nem...

2018. febr. 3. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szomorú...nekünk ez 15-év után jött csak a férjemnél.


Ideig-óráig megpróbálta amikor öszintén beszéltem vele,de ez is elmarad majd...


Tudom mennyire hiányzik a kedvesség.

Remélem ő változik majd'!

2018. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!