Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált emberhez hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált emberhez hogy viszonyuljak?

Figyelt kérdés
Lassan két éve hogy szakított velem az exem. Még mindig gyakran gondolok rá. A két év alatt próbáltam ismerkedni,de úgy éreztem hiába vagyok egy kapcsolatkialakitasaban.. Ha nem vagyok ott 100%. Csak a régi idők járnak olyankor a fejemben..mikor egyutt voltam az exemmel. Próbáltam keresni,de nem reagál. introvertáltnak vallja magát..zárkózott(mint én kb) lehet emiatt nem reagál..vagy csak le se sz..r. Nem tudom hogy tudhatnám meg hogy valaha lesz-e esélyem.

2018. febr. 8. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Eddig nem tudtad, hogy introvertált?

Ha az exed, akkor tudnod kéne hogyan viszonyulj hozzá.

2018. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor egyutt voltunk nem igazán mutatta jelét hogy az. Viszont egy eve mikor beszelgettunk interneten..azt mondta h valoszinu az.
2018. febr. 8. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerested, de nem reagál -> leszar. Az introvertáltságot csak kifogásnak mondja, hogy ne bántson meg. Hogy lehet 2 évig a múlton rágódni? Ha ennyire nem tudnék továbblépni, már rég felkerestem volna egy pszichiátert. Rabolod a saját idődet, már rég boldog lehetnél valaki mással.
2018. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellesz neki, ez nem introvertáltság. Ha kellenél neki, neten tudna neked írni.

Már nem.. Sajnálom. Végre tovább kell lépned, és belevetni magad új dolgokba.

2018. febr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze az introvertáltságához. Hiszen korábban már együtt voltatok. Így csak kifogás vagy nem azeretne megbántani.
2018. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Ideje lenne túllépni rajta. Hidd el, jobb lesz hosszútávon.
2018. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!