Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen finom? *. *...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen finom? *. * tapasztalatokat kérek. Bővebben lennt. KlikkKlakk!

Figyelt kérdés

16 vagyok lány, barátom 17. még szűz vagyok. ő már nem. lassacskán fél éve járunk; pettinggel minden rendben. akárhányszor együtt vagyunk kielégítem. általában a spermát letöröljük a pocijáról. most érzem először, hogy hagynom kellene szájba menni. olvasgattam mindenfélét ananászról, de nagyon sok mindenki cáfolja hogy attól jobb lenne, vagy finomabb. kérlek írjátok le milyen ételeket javasoltok, mekkora mennyiségben, és mennyivel a szerelmeskedés megkezdése előtt ?

kicsit félek, hogy rosszul leszek, de megbeszéltük, hogy mindketten szeretnénk kipróbálni.

kérlek érdemben normális hozzászólásokat írjatok. :)


2010. jún. 7. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat: 4 napig napi 2 ananászkonzerv + 2 liter ananászlé és semmi változás. nem iszok, nem dohányzok, nem kajalok fuszereset,szóval nem befolyásolta ilyesmi ^^
2010. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először egyáltalán a sima sperma izét kellene megkóstolnod. Minden férfinak egy kicsit más az izé, és amíg nem tudod, hogy a tiednek milyen, addig felesleges lenne ananászkúrára fogni.
2010. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
egyébként meg probáld egyből a mélytorkot, ha úgy élvezik el nem is kell problémázni az ízével :D
2010. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi nem változtat olyan jelentős mértékben az ízén. Ha annyira rossznak találod, akkor az ananász sem fog segíteni. De szerintem több az olyan ember, aki nincs rosszul tőle. Egyszer így is úgy is kibírod:D Utána meg már meglátod, hogy ízlik-e vagy sem..
2010. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szóval gyakorlatilag mindegy ?

egyszer a hasáról belekóstoltam, de csak nagyon minimálisat. eléggé sós, de olyan meghatározhatatlan. nemtudom hogy tetszik-e. sok fiú kommentjét olvastam máshol, azt írják, hogy ők is sokat nyelnek nyalás közben, és elvárható, hogy mi lányok is bevállaljunk ilyesmit. részben ezért is érzem, hogy meg kellene tennem.

mindenesetre köszönöm a segítségeteket. :) és hogy nem nevettek ki !

2010. jún. 7. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egy kocka csokit a szádba, és azzal sz*pd le. Elnyomja a "cucc" ízét, és nagyon jó élmény lesz mindkettőtöknek, mert boldogan fogsz neki oboázni ;) Nekem nagyon bejött.
2010. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
soha nem nyelném le mert sztem hányinger keltö legalább is én nem birom az izét
2010. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

22.55

hejj, az mind belefér a számba ? :o :d

egyébként nagyon köszi, ez ötletnek nem rossz, és még nem hallottam.

2010. jún. 7. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, egy kocka csoki nem olyan nagy, és ha csak nem hatalmas méretű a barátod odalenn, elvileg be kell, hogy férjen minden együtt. Próbálkozz! Én tuti közölném a barátommal, viccesen (feltéve persze, hogy jó a humora), hogy "figyi, most lehet, hogy kicsit bénázni fogok, de gyakorlat teszi a mestert. ;)" De szerintem nagyon fog neki tetszeni ;)
2010. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy tábla csoki meg egy kocka csoki nem ugyanaz :)

Egy kocka az egy kis szelet a tábláról.

2010. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!