Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok van intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok van intim szőrzetem, hónalj nincs mert borotválom. Azt hittem hogy ez természetes, de amikor beszélek haverokkal kiderül, hogy szerintük ciki az intim szőrzet. Télleg az?

Figyelt kérdés
nem is tudom elképzelni hogy pl a végbél nyilát hogy lehet szőrteleníteni vagy azt nem is szokták?
2008. okt. 27. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a mai fiatalokkal, (közhelyesen hangzik de tényleg a mai fiatalság) hogy ma már az is ciki ami valójában egy pár éve még nem volt az!

Ha nem szeded le az a te magánügyed, minek kell mindenkinek azt tudni hogy neked csupasz-e vagy sem?! Nem értem... Lehet én vagyok a régimódi...(?)

2008. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Hello!


Én 14 éves vagyok, és én csupaszra vágom, mert nekem is, és a barátnőmnek is ez tetszik! Szerintem egyáltalán nem ciki az intim szőrzet! Ez egy hülyeség, izlés kérdése! Ne is hallgass rájuk! Hülyék :)

2008. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ők biztosan kétnaponta borotválják,szúrja őket mint a veszedelem,de nem cikik.Teljesen jó nekik.

Amíg nem élsz szexuális életet,szerintem nem kell vele foglalkozni,max ollóval néha kicsit visszavágod.

Ha meg már ott tartotok,a lánnyal megbeszéled hogy ő hogyan szereti.Ha csupaszon,akkor intim gyanta.Attól 2-3 hétig nem nő vissza,és amikor visszanő akkor se szúr,ha havonta esetleg másfél havonta elmész egyszer az bőven elég.

2008. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy nem ciki. Mindenki másképp látja a dolgot, ha te úgy érzed jól magad hogy van, akkor hagyd meg. Lehet hogy én is régimódi vagyok de nekem meg a szőrtelen változat nem jön be! (Lány vagyok)
2008. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem amíg nem élsz szexuális életet,addig teljesen fölösleges ott is szőrteleníteni,hisz rajtad kívül úgysem látja senki azt a részed:) Max egy picit rövidebbre vághatod,meg megigazíthatod,hogy ne lógjon ki a bugyiból, de ez a te dolgod, nem kötelességed senkinek beszámolnod arról,hogy milyenek az intim szörtelenítési szokásaid.Szerintem ráérsz vele akkor komolyabban foglalkozni,ha lesz barátod.
2008. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Hónaljat lábat azért nem árt... nem épp esztétikus, amikor hónaljkutya megugat.

Egyébként régi Egyiptomban mindenki borotválta mindenét. Ugyanis sokkal higiénikusabb.

2008. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne borotváld le. Mert én lány vagyok, és az úgy jó egy pasin. A barátom is a hónalját borotválja, el se tudnám képzelni, hogy OTT is. én igen, de az nőknél egy kicsit másabb. Szerintem hagyd úgy. Ne a haveroknak akarj tetceni:P
2008. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Fiú vagy vagy lány?

Én nő vagyok. A női bunda szerintem akkor a legszebb, ha elöl, csiklótól fölfele meghagysz egysávot, ezt rövidebbre vágod, a többit leborotválod.

Ha pasi vagy, akkor sztem semmiképp, csak vágd rövidebbre.

Bocs, ha megsértek valakit, de szerintem ha valaki a csupasz pasikra bukik, az látens pedofil...

2008. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Lehet hogy én vagyok nagyon régimódi de én nem borotválom és már foglelkozok szexel a pasimat ez nem zavarja sőt szexinek találja. 18/L
2010. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

27 éves fiu vagyok!

Én mindig csupira szoktam de van hogy néha meghagyom rövid szörösre.

sztem ha van oylan lány a közeledbe akiben maximálisan megbizól kérd ki a véleményét

2011. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!