Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátnőmnek szülinapjára? Kicsit több 1 hónapja járunk, csak hétvégente találkozunk mert 50 km-re lakik tőlem!

Figyelt kérdés
Mi lenne az ideális ajándék amivel meglephetném? amúgy a barátnőm 16 éves, én 17!
2008. okt. 28. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát egy csokor 8de legalább egy szál ) virág mindenképpen, még ha azt is mondja hogy ö nem szereti a virágot. Aztán nem kell túlzásba vinni, de egy finom csoki, pl egy doboz ferrero vagy ilyesmi biztos nyerö. nem érdemes nagy dolgokban gondolkodni, mert lehet éppen azt nem szereti. a virág mindig jó, és csokit mindenki szereti
2008. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy aranyos pluss allatot, azt az allatot amit o szeret (delfin, cica, kutya..)

Szerintem fontos hogy maradandot vegyel neki, hogyha ranez, akkor Rad gondoljon. Es ejjel lehet hogy a plussel alszik. Ha szeret olvasni akkor pedig vegyel neki konyvet, a konyvesboltban segitenek kivalasztani, es a konyv elejebe irsz egy szep idezetet!

2008. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromtól a 18. szülinapomra (amikor még 3 hete se jártunk), egy nagyon szép csokrot kaptam, de nemis igazán csokor volt, hanem ilyen műcuccba (huha ezt nemtudom leírni) egy rózsaszín rózsa volt, borostyán levéllel (ami rózsaoljaos volt az illat miatt), és voltak ilyen szálas zöldek felcsavarva, rajta rózsaszín gyöngyökkel, és a tartóműccon amibe a rózsa is volt ehy plüssállatka lett ráerősítve, és az egész annyira édes volt, el se hittem, hogy az enyém a csokor. Le tudtam szárítani, mondjuk a plüsit levettem róla, de még így is szép 2 év után! Utánna elmentünk egy teázóba.
2008. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én 16 évesen nagyon örültem amikor az akkori barátomtól egy plüss cicát kaptam, amit a parfümjével fújt be.
2008. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
szerinte pólóra nyomass valami képet(valamiről amit szeret,-állat,énekes..,vagy akár kettőtökről!!)sok helyen csinálnak ilyen nem is nagyon drágán.
2008. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt ki is próbálhatod:-)-az előző válaszoló-/ a saját mintára menj felül)


[link]

2008. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.. vmi más ötlet még esetleg?
2008. okt. 28. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
virág, medál, koncertjegy, CD, fénykép- vagy mobiltartó
2008. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam màr plüsstöl kezdve rozsàig,és parfümig ajàndékot ,mindnek örültem,de most iagzàbol ha visszagondolok,én azt tartanàm a legszebbnek,ha elvinnének vacsoràzni egy étterembe,pezsgö bontàs ugye,mellette meg az egy szàl rozsa!

De ha a pénztàrcàd nem nagyon engedi meg,akkor maradj a plüssnél,esetleg egy moziba beülhettek ketten,utàna pizzàzni...

2008. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy tortának tuti örülne. Vagy egy vicces alvós térdzokninak:):)
2008. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!