Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A távollét válthat ki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távollét válthat ki ilyen furcsaságokat?

Figyelt kérdés

Igyekszem úgy leírni, h ne azt higgyétek, h én most hisztériázok vagy h a semmiből akarok problémát generálni, csupán furának tartom a vőlegényem viselkedését.


A vőlegényemet kiküldték 1 hétre külföldre a cégtől. Ezzel nincs is semmi baj, örült is neki, nekem sem volt ezzel semmi gondom. 1 hetet ugyan ki a fene nem bírna ki?

De amióta ott van, azóta teljesen másképp viselkedik. Nem tudom, h az ottani hajtás esetleg, vagy csak a környezetváltozás... Az első napokban reggelente írt, délben, amikor ebédelt, aztán este, amikor már a szállásán volt. Ezek sem voltak órákig tartó beszélgetések, csak pár mondat. Viszont így a hét közepe fele már alig keres. Tegnap este vacsorára voltak hivatottak, akkor írt csak éjfélkörül, amikor visszaért a szállásra. Ezt persze, érthető, nem akart bunkó lenni, h előveszi telefonját és pötyög rajta. Reggel dobott egy gyors üzenetet, h már megy is munkába, azóta semmi. Azért nem szoktam én írni, mert nem akarom őt zavarni, hagyom, h ő írjon ha van ideje. Már kezdtem aggódni, h így közel 6 óra és nem tudok róla semmit sem, h nem jelentkezik. Gondoltam, h csak nem fogom már zavarni, írtam neki sms-t, h minden rendben van-e. Visszaírt annyit, h : "Hello, persze, rakodok és megyünk a kollégámmal .... helyre kávéra. Veled mi helyzet van?" Sosem írt/beszélt még velem ilyen "flegmatikus" stílusban, éreztem a lerázást az üzenetben. Annyit írtam vissza neki, h "Milyen flegmatikus a stílusod, amúgy minden rendben, majd beszélünk, ha visszaértél." Válaszolt, h: "oké, puszi". Lehet tényleg nincs ebben semmi sem, ami arra utalna, h hidegül el tőlem, de mégis így érzem :/ A távollét válthat ki fura viselkedést az emberekből? Esetleg, h ilyen hamar valaki elhidegül a másiktól?


2018. márc. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de hagyj már szegénynek teret. Nem kell óránként műholdas élő kapcsolásban lennetek. Új környezet, kollégák, hajtás. Én sem nyomkodnám óránként a telefonom.
2018. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, sosem írtam neki, h ne zavarjam, mindig ő írt, h minden rendben van-e velem. Én sem azt akartam ezzel mondani, h reggel, délben, este keressen vagy valami, szerintem ez kiolvasható a sztoriból is. Csak az utóbbi napokban úgy érzem, h kerül. Persze benne van a pakliban, h tényleg olyan elfoglaltsága van, de ilyenről nem említett semmit :) Bár inkább legyen neked igazad 1., h csak én gondolom túl már :)
2018. márc. 8. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ha nem keres és nem ír napi pár sornál többet. Egy hétre ment csak basszus, ráadásul dolgozni, miért kell még ilyenkor is páróránként bejelentkezni? Teljesen megértem, ha sok vagy neki. Szerintem erre a pár napra már hagyd szerencsétlent élni és ne tapadj ennyire, majd hazajön és elmeséli az élményeit úgyis. Felnőtt, életképes emberért elég beteges ilyen szinten aggódni.
2018. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, h ezt honnan veszitek, h nekem elvárás, h tudjak minden lépéséről. Sehol sem írtam :) Annyit, h az utóbbi napokban már a napi 1x-i pár mondatváltás is alig akar összejönni :)
2018. márc. 8. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élek, és ez nálunk is előfordul. Ha itt van velem, akkor minden szuper, boldogok vagyunk, hiszen látjuk egymást, együtt lehetünk. De amikor elmegy a párom (közel 1000 km), akkor egy kis ideig mindig van olyan, mint most nálatok. Alig ír, alig hív, ritkán jelentkezik. Engem ez zavart egy időben, én is csupa negatív dolgot gondoltam, ezért megbeszéltem vele. Biztosított róla, hogy benne semmi nem változott, egyszerűen sok a munkája, fáradt, kevés ideje van (és vissza kell szoknia a hétköznapokba, ahhoz is, hogy nem vagyok mellette - ez nálatok most átmeneti, nálunk állandó, azért tettem zárójelbe).

Szerintem nyugi! :) A környezetváltozás is okozhatja ezt, mivel nem a megszokott helyen van és még a munka is sok. Ne parázz rá! Akkor van gáz, ha itthon ezt folytatja...

De addig ne stresszelj. :)

2018. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kis időt szerintem bírd ki,aztán ha itthon is így viselkedik,akkor gondolkodj el,hogy gáz van.Különben szép dolog a bizalom meg a szabadság,viszont vannak olyan férfiak,akik a sz..rt is megetetik a párjukkal.Gondolok itt olyan dumákra,hogy ne kérj számon,tök normális,hogy társkeresőzöm melletted...vagy ne hisztizz,mert nem írok vissza,megfojtasz....aha....
2018. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem amikor kiment két hétre minden este beszéltünk legalább 1 órát. Mondjuk mi extrán szarul viseltük ezt a helyzetet. Nekem is a helyedben rosszul esne amit a vőlegényed csinál, hiszen aggódsz érte és erre ő is tekintettel lehetne. Szerintem is légy türelmes és ha itthon is folytatódik ez a stílus beszélgess el vele!
2018. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, h ertitek a problemat. Nem haragszom ra, ki sem mutatom, h bajt eszlelnek, mert nem akarom megneheziteni neki a dolgokat :) Szerintem ilyenkor termeszetes, h jobban aggodok erte, meg akkor is ha felnott ember, mert eloszor vagyunk kulon 1000km-rel tavolabb. Nem szekalom, magamban erzem, h talan baj van. Remelem ha hazajon, akkor minden tisztazodik, bizok benne, mivel nem zaklattam egy percig sem az ottlete alatt, tiszteletben tartom, h o ott van, es hagyom h elvezze :) Koszonom a megnyugtato valaszokat, sokat segtettetek!
2018. márc. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!