Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam anyamat maszturbal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam anyamat maszturbalas kozben. O eszrevette. Ezek utan hogy viselkedjek vele? Olyan kinos helyzet ez.

Figyelt kérdés
Nem elunk egyutt, de van kulcsom a lakashoz es varatlanul hazamentem. Es meglattam ot. O is eszrevett. En meg csak alltam ott benan es szo nelkul eljottem. Ennek kb. egy hete. Azota beszeltunk telefonon, de olyan gondosan kimert volt mind a kettonk es igazabol semmirol sem beszeltunk. Regen jo volt a kapcsolatunk, de ez most annyira kinos. Anyam 61 eves.
2008. okt. 28. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg, igen, ez kellemetlen mert anya-lánya vagytok, de ha tegyük fel a barátnődet kapod rajta, az ugye nem ilyen kellemetlen. Túl tabu témaként kezeljük ezt a dolgot, kicsit lehetnénk lazábbak. SZüksége volt rá, mindenkinek szüksége van rá, próbálj meg te lépni felé, és próbáld meg feldolgozni hogy édesanyád is ember, neki is vannak igényei. Mint neked is.
2008. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis nehéz lenne erről beszélgetni, olvastasd el vele a kérdésedet, és a válaszokat is, gondolom lesz még több is. (1. hozzászóló)
2008. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, törd meg te a csendet mert édesanyádat még kínosabban érinthette ez a dolog mint téged. Végülis Ő a szülő és Ő az akit rajtakaptak. Értsd meg hogy ez természetes dolog, mindenki csinálja, nincs rajta semmi szégyellni való (a szülők is ezt mondják a gyerekeiknek jó esetben fordított helyzetben). Hozd elő a dolgot, de mindenképpen kezeld lazán, nem olyan vészesen nagy és komoly dolog ez. Egy kis könnyedséggel és humorral (persze tapintatosan) simán túlléphettek ezen.:)
2008. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát őszintén szólva,én biztosan nem kezdeném erről beszélgetni anyámmal! Túltenném magam rajta s úgy viselkednék vele mintha nem láttam volna semmit! Ezt nem mondjátok komolyan h kezdjék el megbeszélni....ez nem olyan téma mikor még a felvilágosítás korszakába lennének!! Csak lazán viselkedj úgy mint eddig,lássa édesanyád h felnőtt nőként ezt érted és tiszteletben tartod!!
2008. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
komolyan ez hülyeség felnőtt ember azt csiná amit akar amugy is 95% csinálja nem tudom mi olyan nagy ügy ezen, egyszeruen neki is szuksege van ra mint neked, ez rohadtul nem tabu nem kene hamupipoket jatszani
2008. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne boncolgassátok a témát, mert csak kellemetlen helyzetet szül. Szépen lassan elfelejtődik majd a dolog és oldüdik a hangulat.

JA! És legközelebb KOPOGJ!!!!!!

2008. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pedig ha nem beszélnek róla, akkor örökké ott marad a dolog a levegőben. Mondd meg anyukádnak hogy nem gondolsz róla semmi rosszat, és hogy nincs ebben semmi. Ne rágódjatok ezen.
2008. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!