Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja sok férfi ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja sok férfi ezt, ismerkedős oldalon, társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Én nőként a badoot használom, mert az egyszerűbb, és ott is lehet a közelben férfiakat találni beszélgetni, ismerkedni.


De többször megfigyeltem, hogyha rám ír egy pasi aki nem jön be, és visszaírom neki, hogy nem az esetem, nem egymást keressük.


Akkor .

1) Vagy elkezd szidni, vagy ha nem, akkor megkérdezi, hogy 'mert milyen az eseted?' (nem tudom ez miért érdekli, ha úgy sem ő.)

2) nem lehet levakarni, visszaírok neki egy ilyen szöveget, és továbbra is irkálni próbál, még beveti a 'de azért kérdezhetek valamit?', vagy a további opciókat, és sosem értem, hogy ez miért jó.. :D


Elviselem, hogy ez a rossz oldala az ilyen oldalaknak, de nem tudom a férfiaknak az miért jó, ha k.rváznak egy nőt, ha nem akarnak vele ismerkedni, vagy egyszerűen tapadnak.


10ből kb 8 eset az ami a 2 opció közül végződik, a többi az egyéb (amikor megköszöni, és elköszön normálisan) (illetve mikor a hím részletekről küld egy képet válaszként).


2018. márc. 26. 17:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Sokan frusztráltak, vagy szimplán nem normálisak. Ugyanúgy ahogy a nők között meg a nagyja csak önfényezés miatt van fent, vagy vissza se írnak a férfiaknak. Mindkét nemből regisztrált elég, akinek nem kellett volna.
2018. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha trágár: így vezeti le a feszültséget. Lehet, hogy te voltál épp a 250., aki elutasította. Ez persze nem mentség, csak magyarázat.


2. Ha tovább próbálkozik: reméli, hogy ha beszélgettek, és kicsit többet megtudsz róla, talán mégis adsz neki egy esélyt.

2018. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy azok a hölgyek is visszaírnak, csak nem mindenkinek, pont ezek miatt a negatív tapasztalatok miatt.


Van, hogyha annyira gáz sráccal van dolgom, hogy tudom, hogy neki tényleg én leszek az első, és egyetlen aki visszaírna, én sem teszem, mert következő lépése a tapadás, 'végre nő' :D


És nem fényezésből vagyok fent, de szeretek kiválasztani kivel beszélgessek, ki tetszik nekem , és ha rám ír napi 5 olyan aki nagyon nem, miért hallgassam meg 100szor már a héten, hogy biztos a páwák jönnek be?:)


Tehát lehet van nő, aki senkinek nem ír vissza, meg van aki 30ból 1nek, én azért sűrűbben írok vissza, max elutasítom de valamit írok.(de van amikor elegem van, és aznap ha nem jönnek be, akkor nem vagyok hajlandó onnantól egynek sem válaszolni, csak tiltom)

2018. márc. 26. 17:27
 4/39 anonim ***** válasza:
41%

Kulso alapjan 100%-osan itelni nem kifizetodo. Ezert van az ha valaki bejon kulsore es irogatsz vele, aztan taliztok es kiderul, hogy egy 10 emeletes panel meretu bunko taho, vagy ha nem akkor es ott, akkor kicsivel kesobb miutan osszejotettek. Kis szazalekban valoban normalis az aki kulsore bejon.

Aztan majd jossz sirni ide nekunk, hogy “atvert, becsapott, az a szemet a badorol, mit tegyek jaaajjj jaaaajjj” minden ferfi ugyanolyan”.

1. Ne tarskereson ismerkedj.

2. Adj eselyt azoknak akik kulsore nem jonnek be 100%-ig, eloben dol el ugy is minden.

3. Ha nem fogadod meg ezeket, elhetetlen a nezen valo ismerkedes.

2018. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%
A frusztráció időnként felül tud kerekedni a jómodoron. Aki sosem tapasztalta, hogy a 20. levelére sem kap semmilyen választ, az ezt nem fogja megérteni. Nagyon frusztráló tud lenni egy idő után, ha nem vesznek emberszámba.
2018. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

2. Adj eselyt azoknak akik kulsore nem jonnek be 100%-ig, eloben dol el ugy is minden. '


Írod ezt azért, mert gondolom sok elutasítást kapsz, vagy épp csak azt, majd ha olyan férfi lennél, akire tapadnak, nem foglalkoznál ezzel.

Nem tudom miért kellene valakire 'undorral' (már ne haragudjatok, de ízlés kérdése) ránéznem, megérintenem, ha ismerkedhetek olyannal is, akit vonzónak találok, vagy legalább úgy ahogy tetszik.


Pl nálam kizárt a kopasz férfi, akkor a kopasz miért nem érti meg, hogy nem az esetem? Miért írja azt, hogy 'jaa mert neked a nők tetszenek?' (megtörtént eset, ez volt a válasza, arra,mikor írtam mi nem tetszik rajta)... Fura és kész.

Keressen olyan nőt a kopasz, akinek a kopasz az ideálja.


Ha a fekete , kis seggű nőket keresik, nem engem fognak bombának látni a szőke, nagy fenekemmel pl, ennyi

2018. márc. 26. 17:41
 7/39 A kérdező kommentje:
De volt olyan is, hogy többször nem írtam vissza, de nem tiltottam, mert elolvastam az üzenetet, amihez meg kellett nyitnom, és nem mentem a kihagyásra, és még a nap folyamán vagy 3szor írt továbbra is, pedig látta, hogy nem válaszolok (ez is érdekes, nekem ha nem válaszolnak pl egy üzenetemre, kicsit olyan égő érzés, hogy biztos gondolja mit ír ez?) de ő nyomja tovább :D
2018. márc. 26. 17:44
 8/39 A kérdező kommentje:

Privátokat is megválaszolnám:


Az ìrási stìlusod alapján eléggé nagyképű, magadat felsőbbrendűnek képzelő ember lehetsz.'


Nem egyenlő azzal, hogyha nekem valaki nem az esetem, és elutasítom, hogy akkor nagyképű is vagyok, előfordult már mással is, hogy nem jött be neki mindenki (sőőt! mind ilyenek vagyunk)



Szia. Melyik megyében élsz? :)


Veszprém

2018. márc. 26. 17:46
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

#4-es vagyok.


Jezusom kerdezo. Alljal mar le ember. Neked nem valo szerintem parkalcsolat. Nagyon foldhoz ragadt es infantilis vagy. Ember van olyan is , hogy “atvitt ertelem” nem fogod fel a valaszomat??!! 😁😅😂

Uristen......szerintem tr maradj inkabb egyedul egy kicsit es rakd rendbe magad. Mert ahogy latom te nagyon elvagy tajolodva.


Csak, hogy ne talalj rajta fogast.

25 evem alatt soha nem voltam fent tarskereson. Eddig 2-szer utasitottak vissza. (Meg 6 evvel ezelltt) Hmm....mi is volt meg....ja igen...nem vagyok sem frusztralt sem ledig kiehezett szexehes vadallat, es nem tartom magam jokepunek es őhhmm....(mi az amibe beletudnal kotni) kb ennyi.


Szoval nyugodj le. Ne tarskeresozz, mert nagyon ritka ott a normalis pasi....


Udv! 😅😂😁

2018. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Valóban ritka ott a normális férfi, de szoktam találni, valakivel már elég sok ideje beszélgetek , teljesen normális keretek között, én mondjuk csípem, mert nem járok el szórakozni, és így tudok beszélgetni férfiakkal, főleg ilyen mint ez az app, olyan lazább, nem konkrét társkereső, lehet beszélgetni csak barátilag is, szerintem jó.


De továbbra sem tartom magam azért rosszabb embernek, mert én elmerem mondani nekik, hogy nem jönnek be, ugyanazt jelenti az is, mikor egyszerűen nem válaszolnak.

Nincs összefüggése annak, hogy való-e nekem a kapcsolat vagy nem, attól, hogy nem ismerkedem mindenkivel, és megnézem a férfiakat. (mindenki ezt csinálja, a férfiak is azokra írnak rá, akik bejönnek nekik)

2018. márc. 26. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!