Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küzdenéd le azt a tudatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdenéd le azt a tudatot, hogy ő a legjobb lány, akit valaha kaphattál - volna?

Figyelt kérdés
csak meztelenül láttam, semmi más, azt sem személyesen, hanem webkamerán, de... az istenit, nem tudok lemondani róla, ő a tökély... úgy bejött a dumám neki, soha senkinek nem jött még be, most meg rühelli. kívánom, k*rvára...
2010. jún. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
jó csaj lehet, ha webcamban vetkőzik idegen fasziknak. tényleg ő a legjobb, akit kaphattál volna
2010. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát de ez az... nem volt így mással még, állítása szerint, és szerintem igaza van. utána persze bánta rendesen...
2010. jún. 12. 00:31
 3/8 A kérdező kommentje:
és okos, kedves, aranyos... a tetves életbe..,
2010. jún. 12. 00:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az okos lányoknak szokása webkamerán pucéran mutogatni magukat. Valószinüleg én vagyok a hülye, még soha nem csináltam ilyet, és nem is tervezem. Valami gond lehet velem...
2010. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első lájtosabb pofon az élettől. Ha menthetetlen akkor menthetetlen. Szard le, ezer ilyet fogsz még kapni. Ilyenkor szoktak leb.aszni egy atyai taslit, hogy térj észhez...magyarországon amúgy sincs ronda nő, csak dagadt.
2010. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy csaj nekem is vetkőzött webcamen, meg mást is csinált :)

Csak úgy májvipcseten.

Úgy kezte, hogy "ugye te nem fogod kiverni?", aztán egy jópár perc múlva mégis...

2010. jún. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
00:49-es, fogjunk kezet :D Nekem se adta még ki az eszem, hogy camba vetkőzzek...
2010. jún. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vágjátok!!! soha ennyire nem voltam jól el lánnyal, és ő sem fiúval... szóval ez komolyan szerelem volt, vagy én irányomból még szerelem....
2010. jún. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!