Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően hiányzik a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően hiányzik a volt barátnőm és még szeretem, de már vége mert ő nem szeret és nem akarja folytatni. Másfél évet voltunk együtt. Mit tegyek hogy ne rá gondoljak mindig? Nagyon rossz. Valakinek valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
:(
2010. jún. 12. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Biztos, hogy nem akarja már veled később sem folytatni? Amúgy szerintem legyél sokat a barátaiddal és ne gondolj a lányra
2010. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? bár ezt már kérdezték de nem válaszoltál.
2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor szakítottatok? és miért?
2010. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeret, akkor kár a gőzért sajnos. Fogd fel a dolgot úgy, hogy ha nem kellesz neki, akkor jobb is így. Mert így esélyt kapsz arra, hogy ismét szeressenek, és ne csak másfél évig. Azt, hogy ne gondolj rá nap mint nap egyszerűen lehetetlen elérni. Főleg ha te érzel még iránta valamit. Mondhatnám, hogy foglald le magad, sportolj, alkoss, utazz, de ezeket énis mind kipróbáltam, illetve csinálom is folyamatosan. És azt kell mondanom, hogy sz*rt sem érnek. Egyedül olyan elfoglaltságok mozdíthatnak ki, amik növelik az egódat, például menj szórakozni, legyél barátokkal és ISMERKEDJ. Beszélgess sokat lányokkal, vedd észre, hogy sokkal jobb barátnőd is lehet, a korábbiaknál. Mert egyedül csak akkor fog múlni az iránta érzett szerelmed, ha ismét érdekelni fog valaki. Addig, míg nincs más, folyton folyvást csak rá fogsz gondolni, mivel nincs más az életedben.

Én már szerencsére eljutottam arra a szintre, hogy ha rá is gondolok, már nem érdekel :) Ritkán eszembe jutnak a szép emlékek, de ezek csak emlékek. És mi van akkor, ha eszembe jutnak? Hát semmi :D El kell fogadni, mert attól, hogy valaminek vége lett, még nem áll meg a világ. Sőt, ezerszer jobb lehet!

2010. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 17 és azért szakítottunk mert egyszerűen már nemvolt jó semmi (a szexen kívül). Mindenen csak veszekedtünk, féltékenység stb.
2010. júl. 5. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted azóta a lányt?
2013. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett a lannyal elfelejtrttrd kerdezo?
2019. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!