Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat után együttélés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat után együttélés. Ki áldozta be a munkahelyét, hogy együtt lehessenek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk 1éve, összeszeretnénk költözni albérletbe, és a későbbiekben házat is szeretnénk venni. Ehhez sajnos valamelyikünknek be kell áldozni a munkahelyét a későbbiekben, és mivel a párom jövedelme jóval több, mint az enyém, emiatt legcélszerűbb, ha én áldozom fel a munkahelyemet. 5éve dolgozom a munkahelyemen, és már vezető helyettesként. A főnököm lát bennem fantáziát, hogy akár vezető is lehetnék.

Ezt a másik városban képtelenség elérnem, mert ma már protekció alapján megy a bekerülés.

Félek az újtól, a váltástól, és a munkámat is szeretem.


A párom szellemi munkát végez, és sokallja az oda-vissza 120km-t, és mondta, hogy ez csak rövid ideig működhet.

Illetve az is probléma, hogy egyikünk munkahelye sem téríti az úti költséget, így bérlet/-vagy üzemanyag terén mínusz 60-70.000Ft .


Ti jártatok már így?


Én 26/L vagyok


2018. ápr. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, én nem tudtam miatta feladni mindent...most a barátnőm áldoz fel mindent a pasijáért, a munkáját, albérletét, a jól megszokott életét. Attól függ mekkora a szerelem és hogy megbízható-e.
2018. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki dobja az egész életét és költözik.

Oda-vissza 120 km? Ugye ez vicc? :D Nálunk 1300 van :D

2018. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is 120 km kb a távolság, de mi már hosszú évek óta tartjuk így fent a kapcsolatot.


Sajnos már 30 vagyok, mindketten a saját szüleink mellett vagyunk még, mert így tudtunk spórolni. Most tartunk ott, hogy közösen veszünk házat.

Kb hasonlóan keresünk a munkahelyünkön, azonban neki más forrásai is vannak, mint méhészkedés, így sokkal több a bevétele mint nekem, ezt pedig csak ott tudja csinálni, ahol lakik, mert ott adottak ehhez a feltételek.

Mindketten falun élünk, de ő nagyon peremvidéken él, míg én sokkal közelebb vagyok olyan dolgokhoz, ahol könnyedén lehet ügyintézni, van jó iskola (később a gyerekeknek). Így úgy döntöttünk itt veszünk házat.


Őszintén szólva, nem tudom még hogyan lesz a jövő. Mert ő sajnos nem tud onnan végleg elszakadni, így valószínűleg sokat lesz távol a későbbekben is, de mi így tudjuk megoldani.

2018. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a 120km-t nem sokallom, de 10óra kemény szellemi munka után a hazavezetés szerintem nem könnyű, ha elfárad az ember, esetleg dugóba keveredik. Meg rengeteg kamion jár az utakon.

Mi mindenképp szeretnénk együtt élni, de külön a szülőktől. Tudom, hogy többet spórolhatnánk úgy, ha mindenki otthon lakna a családdal, de ez egy próba a kapcsolatunknak is, hogy tudunk együtt élve is lenni. Más, ha hétvégén vagy hétköznap egy kis időt eltöltünk, mint nap, mint nap együtt lenni.

2018. ápr. 24. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Köztünk 300 km volt, én mondtam fel az állásom és én költöztem hozzá, ennek több oka is volt. Egyrészt sokkal jobban szeretem a várost, ahol ő élt, mint azt, ahol én éltem akkoriban, másrészt a párom (aki most már a férjem) akkor még tanult munka mellett és már csak egy év volt neki hátra a diplomáig, nekem pedig a szakmai tapasztalatommal egy hétig se tartott elhelyezkednem hasonló munkakörben, magas fizetésért. Egyébként nekem is visszalépés volt a karrieremben a váltás, de viszonylag hamar előreléptem itt is, ettől nem is igazán féltem, egyébként is maximálisan megérte. Fontosak számomra a szakmai céljaim, de nem bármi áron, vannak dolgok, amik sokkal nagyobb prioritást élveznek. Az újtól, a változástól pedig nemhogy nem félek, hanem egyenesen imádom.
2018. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jöttem 1000km-re.


A párom Svájcban dolgozik, alap volt, hogy nem megy haza... minek is tenné? :)


29n (1,5 éve költöztem ki)

2018. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!