Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Ha barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Ha barátság extrákkal kapcsolatot beszéltek meg?

Figyelt kérdés

amiben az áll, hogy nem szexeltek mással, mennyire tartjátok ezt be?

Elsunnyodtok egy-két egyéjszakást? Vagy lazán b*sztok másokkal is a megállapodás ellenére?


Nő vagyok még nem voltam ilyen szituációban és érdekel mennyire lehet erre adni.

Nekem fontos lenne, hogy csak velem.



2018. ápr. 28. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem szexelek mással?


Barátság extrákkal az, aminek olvassok: barátság extrákkal. Tehát nem a párom, hogy hűséget fogadjak neki.


Ha neked fontos lenne, hogy csak veled, akkor inkább párkapcsolatot kezdj.

2018. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, cica, nincs ebben semmi barátság és nem csak téged fog lekúrni. De majd azt fogja mondani, amit hallani akarsz és te be fogod venni. :)
2018. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Barátság extrákkal amikor jól elvagytok egymás társaságában, elmászkáltok ide-oda, de nincs közöttetek elköteleződés csak, ha éppen úgy adódik le is fekszetek egymással és mindenki kereshet párkapcsolatot közben vagy alkalmi kalandokat is.

Vékony jég mert, ha jön valaki a képbe akkor nagy valószínéséggel a barátság is megszakad, ugyanis nem szereti tolerálni egyik fél sem, ha utána azzal az emberrel mászkál el találkozni akivel annak idején gyakran lefeküdt.

2018. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Az a házasság amit te kívánsz.

Hülye lennék mással nemdugni :D

2018. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
45%

Szexkapcsolatban nálam alap, hogy nem szexelünk mással. Sőt semmi más sincs mással, se csók se semmi.


Ennek egészségügyi okai vannak. Krvára nincs kedvem elkapni semmi hlyeséget senkitől. A szexkapcsolat elején pedig mindketten elmegyünk szűrésre. Mivel ezek hosszabb időre szólnak, mint 1-2 alkalom, ezért szerencsére ezt a nők is megértették, sőt támogatták is a dolgot.


Random egyéjszakás dologba pedig már nem megyek bele soha.


Amennyiben van valaki a láthatáron, akivel alakulna valami komoly, akkor arról szólunk a másiknak és vége az összejárásnak. Nem bobyolult ez, csak a sok agyhalott teszi azzá.

2018. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Szexpartnerrel is hűséges vagyok a partneremhez.


41/F

2018. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Markci válasza:
0%
Ohh valószínű.... Csak veled... 23/F nah figyelj elmondom neked hogy jelenleg 6 lányt kezelek.. mindegyik csak barátság extrákkal... Mindegyiknek van faszija mégis alám fekszik... Jah persze azért elvárja mindegyik hogy csak velem senki mással.... Persze de ugyanezt nem varhatom el mert akkor fas*kalap vagyok.. én amondó vagyok hogy simán a pofát*kba kell hazudni arra a pár órára.... Aztán lerázni fb-n Viberen vagy a többi marhasagon neis érjetek el Csakha én akarom... persze van a többségnek faszija de a szegény foszer meg legyen hűséges... És a pasik a K*csögök mi?! :'D annyit kell beloletek le*urni megalázni amennyit csak lehet :D persze vannak nők akik kierdemlik a tiszteletet... Csak kár hogy eggyet sem ismerek...
2018. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Markci válasza:
5. Válasz író.. nemsemmi... Ezekszerint te a nemibeteg gondozoba viszed először randizni a lányt akit meg akarsz csókolni? Voltál te egyáltalán jó nővel?!? Akit meglatnak az utcán és mindenki utána fordul?!? nemhiszem... Azt ott kezeled ahol tudod.... Ahol épp engedi... Vagy ahol esélyed van rá :D
2018. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5. válaszoló:


Veled max akkor mennek szexkapcsolatba, ha nincs más. Túl macerás vagy, nem hinném, hogy egy kiéhezett nőnek ilyenekre van ideje meg türelme, mint te.

2018. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
De msot, hogy jobban belegondolok, egy ilyen alakkal, max egy nagyon lúzer lány állna le, vagy talán még az sem, mint az 5-ös.
2018. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!