Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok rá? Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá? Azt hiszem költői kérdés.

Figyelt kérdés

Én szakítottam meg az ismerkedést, akkor ott azt éreztem, hogy csak kaland lennék neki.(nem egy kigyúrt rosszfiú, aki szédíti a nőket, és kihasználja a másikat, arra vár, hogy lukra érjen, inkább csak én voltam túl sérült, és féltem egy újabb sérüléstől)

De ahogy telik az idő nem tudom kiverni a fejemből, hogy esély se volt megtudni.

Na meg hiányzik a társasága, jól éreztem magam vele, olyan otthon biztonsága érzés volt részemről.


Olyan hülye érzés, mint amikor név alapján választasz egy étteremben, ami pocsék, és nem is azt akartad.

Nem ismerkedek azóta se, akkoriban sem volt más a képben, nem ezért a hasonlat.


Olyan opció nincs, hogy megkeresem. Tényleg csak tovább kéne lépni, de nem megy. Miért?


2018. ápr. 28. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed csak egy újabb példa arra, hogy miért nem szabad szingli nővel ismerkedni.

Azért gondolsz rá mert hirtelen beütött a magány és eszedbe jutott, hogy milyen volt integetni a hajónak amivel utazhattál is volna, ha nem vagy gyáva felszállni.

Ez már elment, ennyi.

2018. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

„De ahogy telik az idő nem tudom kiverni a fejemből, hogy esély se volt megtudni.”

Megtudni? Mit?


Miért ne lehetne megkeresni? Van, hogy az ember rosszul méri fel a helyzetet, másik embert és korán megítéli. Mi van, ha ő is arra vágyik, hogy megkeresd, csak nem akar a terhedre lenni, azért nem keres?

Dolgotok van egymással, legalábbis neked vele biztos, valamit fel kell, hogy vegyél tőle életutadon, ha ennyire nem megy a felejtés. Hány évesek vagytok?

2018. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy az első perctől fogva miért volt ismerős, miért éreztem magam biztonságban vele, miért volt ezred rangú tény, hogy vonzó pasi, miért nem a mumus reagált rá, hanem a lelkem...


Nem megítéltem, csak féltem. Nem is tőle, hanem ettől az egésztől. Hogy annyira megnyílni még anyámnak se, nemhogy egy idegen, pláne pasinak.

2018. ápr. 28. 22:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Túl gyerek vagyok hozzá, van köztünk 10ev.

És nem hiszem, hogy annyira vágyna a társaságomra. És nem akarok a terhére lenni... Az voltam

2018. ápr. 28. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, vagy keresd meg. Tényleg jobb szenvedni? Legalább megpróbálnád.
2018. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor először írtam rá, valahogy olyan könnyen ment, picit félve nyitottam meg a válaszát, és elindult egy szép korszak.


Most ez az első levél bátorsága hiányzik belőlem.

2018. ápr. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!