Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy szenvedő típusú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy szenvedő típusú nő vagyok, és szenvedek is, jelenleg egy férfi miatt. Lent kicsit kifejtem. Mit tanácsoltok? 24/N (Ismerkedő, ajánlatot tartalmazó privátot nem kérek, küldőjüket tiltom. )

Figyelt kérdés

Szóval megismertem, azonnal beleszerettem. Ez azt jelentette, hogy alig mertem a szemébe nézni, imádtam a közelében lenni, állandóan eszembe jutott, és csak álmodoztam, álmodoztam, hogy mi lenne, ha most itt lenne. Pl. ha mellettem állna a 4-6-oson, ha fenn lenne a lakásomon velem, ha kezemet fogva mellettem jönne, mikor épp átkeltem a Margit hídon a szigetre. Nagyon megkedveltem, ahogy néha-néha sikerült vele beszélgetnem, megtudtam dolgokat róla, az életéről, a terveiről. És a múltjáról is.

Egyszer történt, hogy nemrég, egy igen meleg éjszakán nagyon éjszakába nyúlóan elvoltunk páran, és mikor hazaindultam, ő is felállt, hogy ideje elhúzni a csíkot. Így együtt indultunk el, és persze kérdezte, merre megyek. Kiderült, egy jó darabig együtt megyünk. Csak sétáltunk, és eleinte kínos csend volt, de aztán beindult a beszélgetés, és azon kaptam magam, nagyon megnyílok neki (no, nem az iránta érzetteket vallottam be, csak az életem árnyasabb oldaláról meséltem). És emiatt ő is megnyílt. Elmondta, hogy volt egy 6 éves kapcsolata. Szó szerint idézve így fogalmazott: "Szerelmes voltam az első naptól az utolsóig. Sőt, utána is." És akkor komolyan megsajnáltam, rettenetes lehet az ilyen. A nyelvem hegyén volt a kérdés, hogy mostanra már elengedte-e, de végül nem kérdeztem meg, mivel nem tudom, mikor volt ez a szakítás. A szeméből meg nem tudtam meg a választ, lehet, hogy mostanra már túl tette magát rajta, csak egy fájó emlék, de az is lehet, hogy még mindig kínozza ennek az exbarátnőnek a hiánya.

Utána direkt vidámabb terültre tereltük a beszélgetést.

Eddig még nem is voltunk pl. facebookon ismerősök, de ez után másnap reggel elhatároztam magam, és bejelöltem. Hamar visszaigazolt, de nem írt rám. A facebookja viszonylag szűkös, láthatóan nem ott éli az életét, ami egyébként tetszik benne. Az exbarátnőnek semmi nyoma, hogy mikor volt a kapcsolat, és nincsenek közös képek. De aztán valamit mégis találtam. Visszanéztem a profilképeit, volt 3 db, és a legrégebbi alatt az exbarátnő kommentje jelen van. Ez egy motoros kép, és az egyik haverja, akit ismerek is, oda kommentelte, hogy a vasparipa. És ehhez van hozzáfűzve egy komment egy számomra ismeretlen lánytól, hogy az ott az ő helye hátul. Ugyan, ki más lánynak lenne helye mögötte a motoron, mint a mindenkori barátnőnek? Rákattintottam a lányra, de neki is nagyon le volt védve, csak 1 fotót láttam róla. De az alapján egy gyönyörű, életvidám nő.

Ha belé olyan szerelmes volt, talán kicsit még mindig, nem tudom, hogy hódítsam meg.


2018. jún. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tudom tanácsolni, hogy kicsit lassabb tempóra válts. Ne akard egyszerre meghódítani, először ismerd meg. Az az ominózus beszélgetés jó volt, ilyenből kell többet csinálni. Nem kell egyből randira hívni, elég ha Facebookon beszélgettek. Nagyon jól tetted, hogy nem terelted túlságosan személyes jellegű irányba a magánéleti dolgait, fontos, hogy ne éreztesd vele, hogy oda vagy érte. És légy türelmes. Azok a szerelmek, amiket nagyon jól leírt neked, talán eltemetődnek, de nem tűnnek el. Azokat nagyon nehéz feldolgozni. Párszor ráírhatsz, de ha egy nap sincs olyan, hogy ő ír rád, akkor szerintem hagyd. 21F

2018. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fokozatosan és finoman közeledj felé.

És ne legyél szenvedő típusú. Ne miatta, hanem magad miatt legyél pozitív.

2018. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két választ. :)
2018. jún. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!