Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal (18-25 éves) lányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (18-25 éves) lányok. Aki 30-40+ éves korosztály mellett köt ki párkapcsolat/lazább kapcsolat céljából, ti célirányosan keresitek ezt a korosztály vagy mire kiderül az illető kora, már mindegy?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hat azert kilometerekrol latszik, hogy valaki nem 25, hanem+10-20 ev.


Ennivel idosebb pasit 99% erdekbol keres.

2018. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Talán a harmincas még kinéz húszas évei végén járónak. De a negyvenes kapcsán biztos igazad van.
2018. jún. 25. 11:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A korombeli, vagy 1-2 évvel fiatalabb fiúk részéről nem mutatkozott érdeklődés irányomba.


Már több éve együtt vagyunk.

2018. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
21 éves voltam, az exem 31. Teljesen véletlen volt a megismerkedésünk. Mindig is soknak tartottam a 10 év korkülönbséget (magam szemszögéből, másra nézve nem érdekelt). Amikor rám írt, akkor nem terveztem azt, h bármi lehetne köztünk. Tartottam a távolságot, bár nagyon vonzó volt a külsője is az első pillanattól kezdve. Pár hét chatelés után elhívott egy személyes találkozóra. A találkozó után annyit beszéltünk meg, h csak szexelni fogunk, de mindketten szerelmesek lettünk egymásba. Sajnos a szüleim nem tudták elfogadni a választásomat, mivel elvált is volt és volt egy kislánya is. Nagyon sokat veszekedtünk egymással, közben egyetemre is jártam, nem volt saját keresetem. A család számomra fontosabb volt, h ne tegyem tönkre és inkább feladtam a kapcsolatot. Neki sem akartam, h az amúgy is rosszul elsült házassága után, szintén egy ellenszenves családba kerüljön, így úgy gondoltam a legjobbnak ha szétválunk. Szerencsére igazam is lett, ugyanis egy harmonikus kapcsolata van azóta, a szülőkkel járnak kirándulni stb. Tudom, h rettenetesen megsebeztem, nekem sem volt könnyű, hisz szerettem, de így volt a legjobb mindenkinek.
2018. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt én 18 párom 28 volt mikor össze jöttünk. Véletlenül találkoztunk és már az elején nagyon szimpatikus volt de tudtam mennyi idős és nem akartam 10 év korkülönbséggel kapcsolatot kezdeni. Viszont egyre jobban elvarázsolt főleg az hogy nem nyomult nagyon meghagyta a menekülőutat. Végül úgy döntöttem nincs mit vesztenem. Úgy érzem jó döntést hoztam.

Szóval nálunk nem volt célirányos a "vadászat" és a korát is tudtam egyszerűen csak jött megtetszett és itt maradtunk egymás nyakán :D

2018. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasik mást tudnak nyújtani, mint egy korban közelebb eső és ez egyaránt igaz az összes korosztályra. Az elvált középkorú, 40-50 körüli nők is előszeretettel keresnek 60+ férfit maguknak életük alkonyára. Még akkor is, ha nem a kapuzárási pánik és társai vetettek véget az előzőnek.
2018. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hova tovább nem is feltétlen kell csak a nőkre általánosítani, hisz a férfiaknál is ugyanez a helyzet. Max ritkább, hisz az alap motivációk közelebb esnek a túloldalon az idősebb korosztályhoz. De azért látunk örök fiatal csúcsbombázó nőket, akik még élni akarnak, pörögni és kalandozni... náluknál jóval fiatalabb férfival. Ismét a motiváció, a tapasztalatok és a vágyak.
2018. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát amikor szerelmes leszel valakibe nem számít hány éves. Úgy voltam vele ez a pasi jön be lehet olyan harmincas évei végén aztán kiderült, hogy 45. Akkor már mindegy volt :)
2018. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Direkt abban az idősebb korosztályban keresgélek! :)
2018. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%

Nem kor alapján keresek, hanem mentalitás alapján. Arról nem tehetek, hogy a kereslet a kínálattal ebben a korosztályban találkozik.


A volt párom velem egyidős volt. 7 évig voltunk együtt, a kapcsolatunk meg ugyanott tartott, ahol 15 évesen... Aztán megismertem egy férfit, aki még a hagyományos értékekhez ragaszkodik (udvarlás, kisasszonyként kezelés, csomó értelmes, mély téma), fél év után megbeszéltük, hogy összeköltözünk, 1 év után megkérte a kezem. A korosztályom meg komoly kapcsolatra is húzza a száját, a volt barátom meg 6 év után is vakarta a seggét, hogy hát még ráérünk meg ki sem tudta húzni a haverjai seggéből a fejét. Mikor szakítottunk, megfogadtam, hogy nem fogok várni arra, hogy valaki méltóztasson az életem részévé válni ügy istenigazából, mert arra nincs időm. Valaki vagy az lesz pár éven belül és elköteleződik mellettem úgy, hogy lássam is, vagy viszlát. A vőlegényem 2 hét után úgy kezelt, olyan bizalommal és érdeklődéssel, hogy az valami csoda. Bemutatott minden számára fontos embernek, rám bízott egy csomó dolgot, velem akart csinálni egy csomó dolgot, be akart vonni és nem legyintett rám. Azt meg pont leszarom, mit kombinál rólunk a külvilág, boldog vagyok és azt kaptam végre egy kapcsolatban, amit akartam. Hogy egy nálam 12 évvel idősebbtől, az más kérdés. Ha lett volna valaki aki huszonévesen olyan, mint én, vele lettem volna. De nem volt, csak ócska gyerekes vadbarmok, akik a mának élnek. Neki meg a barátai is ilyenek.

26/N

2018. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!