Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon hosszú és a végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon hosszú és a végén már rossz kapcsolat után nektek mennyi idő volt mire úgy éreztétek, hogy szükségetek van valakire, együtt tudnátok lenni mással?

Figyelt kérdés
A nagyon hosszú kapcsolatnál inkább 7-10 évre gondolok.
2018. júl. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem 9 év, 2 gyerek után, 2 nővel is megcsalt.A másodikkal most is együtt van. Lassan 1 éve, hogy egyedül vagyok. Szeretném, ha lenne már mellettem valaki, de lelkileg még nem állok rá készen. Az önbizalmam romokban :(
2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte azonnal vágytam valakire. Ez persze amiatt is lehetett, hogy a kapcsolatunkban már nagyon régóta maganyos voltam, és még véget se ért, de én szinte lezártnak tekintettem. Hónapokig éltünk még úgy, hogy már semmiféle szeretet vonzalom tisztelet lett volna köztünk.

Na persze az új pasival óvatos vagyok, nem szeretnék egyből osszekoltozni vkivel meg meghazasodni. Csak hianyzik a törődés.

2018. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7 év után lelépett egyetlen szó, magyarázat nélkül.


2 évig azt sem tudtam, hol vagyok, túléltem, buliztam a haverokkal, tanultam, és rágtam magam, hogy vajon mit cs.sztem el.


Aztán jöttek újabb lányok 3 az évek során, rövid kapcsolatok, együtéléskor kiderült, nem illünk össze.


Majd a menyasszonyom, több, mint két éve vagyunk együtt, 1,5 éve közös háztartás, nemrég eljegyeztem. Úgy érzem, nem akarok nélküle élni. :)

2018. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!