Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szerint nem hagyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint nem hagyom magam nőnek lenni?! (folyt. )

Figyelt kérdés

Most csak az udvarlási szakaszt nézzük!


A flörtöt egyenesen röhejesnek tartom, nem tudom komolyan venni, így aki ezzel próbálkozik irányomban, azt sem. Bókok sem az én világom, egy-egy elmegy, de ezek nekem inkább csak amolyan "tegyük a szépet, hátha ettől majd elolvad" című fejezet. Továbbá laza stílusom van ha pasikról van szó, barátnőm szerint ezzel csak elüldözöm őket.



2018. aug. 5. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet. Hogy. Ő...őhm...izé...na...szóval...khmm...akarom mondani....hát....


...f/\szod nőtt.

2018. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivan?! Hetero vagyok, imádom a pasikat és vágyom is a szerelemre. :D
2018. aug. 5. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
A barátnődnek igaza van. Inkább viselkedj nőiesen! Flörtölés nélkül te jöttél már össze valaha pasival (nem egy éjszakásra)? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2018. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem ettől leszel nő, szerintem is igazad van. Az ostoba bókokat én sem szeretem(szép a szemed, tetszik a mosolyod, szép vagy), de őszintére kapható vagyok, azok viszont ritkák(tetszik, ahogy megcsináltad, jó érzéked van az ilyesmihez, csinos vagy/ ez nagyon jól áll rajtad)


A flört alatt pedig szerintem mást értünk. Biztos van olyan romantikus film, amiben elolvadsz a pasikarakter flörtjeitől, csak az sem tipikus.


Szerintem jó, hogy válogatsz, pont ettől leszel igazi nő.


Melyik film melyik pasikarakterének viselkedése jön be?

2018. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Van valami módszer, amivel a fiúk el tudnak téged csábítani?

Mert leolvasni nem fogják a homlokodról, hogy neked a hagyományos enyelgés nem jön be, és ha alternatívát sem nyújtasz, akkor marad az, hogy te kérdezel meg random srácokat, hogy akarnak-e a pasid lenni.

2018. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass a balfékekre. Aki gagyi dumával nyomul, vagy nem jön rá, hogy nálad ez nem bejövős, az nem a te embered, és ettől nem leszel értéktelenebb nőként.


A kihívást jelentő nőknek is megvan a közönségük. A ravaszabb, idomulni/változtatni/újítani képes kreatív pasik.


Kevesebbszer esünk ugyan szerelembe, de jobban értékeljük, mert ritkábban történik.

2018. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem valahol mélyen önbizalomhiányod van, ezért nem tudod elfogadni a flörtöt, a bókokat, mert nem hiszed el, hogy valaki nőként tekint rád.
2018. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4 Igen, van olyan, de azok jobbára nem romantikus filmek.


#5 Igen, van, és az a nagyszerű, hogy egyszerűbb mint hinnék.


#7 Hát akkor az valahol tényleg nagyon mélyen lehet, 😂 mert jellemző rám az önhittség. 🙃

2018. aug. 5. 16:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ez egy könnyed játék, amit élvezned kéne, hogy a pasi csak rád figyel és az egekig magasztal. Nem kell tudnia róla, hogy átlátsz rajta. Én azt szoktam csinálni, hogy én is visszaadom nekik bók formájában. Piszkosul élvezik és nő tőle az egójuk. :D Hogy juttok el akkor az ágyig vagy a kapcsolatig? Mit vársz el mit kérdezzenek? Dugunk? Járunk?

Örülj a körítésnek inkább. :D

2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"élvezned kéne, hogy a pasi csak rád figyel és az egekig magasztal."


Párkapcsolatban semmi bajom ezekkel, sőt kell is. De mint említettem még udvarláskor hova a b*dös bánatba magasztaljon az egekig?! :D Hisz alig ismer, még ki sem tapasztalta a másik félben rejlő értékeket. Nekem ez úgy jön le, hogy ilyen olcsó trükkel akar lekenyerezni, amit mellesleg azelőtt már jópár nőnek beadott. Pont emiatt nem érzem magam különlegesnek a szemében.

2018. aug. 7. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!