Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek is nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek is nevetséges látvány lettem volna?

Figyelt kérdés

Egy súlyos térdsérülés miatt bicegek, csak bot segítségével tudok járni. Fiatal koromban futballista voltam, támadó középpályásként játszottam. Egy ifista meccsen az ellenfél hátvédje becsúszva próbált szerelni, azonban eltalálta a lábam, ami miatt a térdem totálisan alá fordult, mondhatni ki csavarodott szinte. Ezt követően jött 3 helyreállító műtét, de ugye teljesen nem tudták rendbe rakni. A focista álmaimnak lőttek ezáltal. Ekkor voltam 17. Úgyhogy tanulnom kellett, sikerült egy diplomát is szereznem. De most akkor jöjjön a lényeg, tegnap elmentem egy helyi kávézóba meginni egy üdítőt, és amit ott tapasztaltam, az nem esett jól. A bejáratnál két oldalt padok vannak, balra egy csapat nő ült, akik engem megláttak, és elkezdtek röhögni.... Hallottam is pár szót, mint pl. "jé, itt egy sánta bolond", "nagyon vicces, ahogy jár." Nekem ez nagyon rosszul esett, miután végeztem, jöttem el, és akkor is hasonló beszólások jöttek "úgy látszik most már elmegy bicebóca falvára a sánta..." Az egyetemen is voltak hasonló tapasztalataim, ahol néhányan, fiúk és lányok is gúnyt űztek belőlem egy-egy bulin, de amikor jött valami vizsga, hozzám jöttek az anyagért... Rosszul érzem magam nagyon ezért, olyan haszontalannak..

24/f


2018. szept. 9. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen hülye k*rvákkal minek foglalkozni?

Normális ember nem nevet másokon, főleg nem sérülés miatt

Sőt én biztos még vissza is szóltam volna nekik

2018. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Kamu. Messziről süt róla.
2018. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Elhiszem, hogy rosszul esett, de ostoba, pszichopata tinipitsák miatt ne érezd rosszul magad.
2018. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen primitív emberekkel miért törődsz? Én tuti hogy beszóltam volna nekik ha ott vagyok melletted. Egyik füleden be a másikon ki. kb. ennyit érnek.


Tudom, hogy ez téged most nem vigasztal, de nem szabad a szívedre venni ezeket.

2018. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Lányokról van szó, miért vagy meglepődve? A fiatal lányok úgy el vannak szállva maguktól, olyan önimádóak, hogy az valami hihetetlen. És leginkább csapatban látszik meg a valódi énjük, hogy milyen gusztustalanok emberileg.

Ez van. Én azért odanyújtottam volna a középsőt, hogy érezzék a törődést.


Egy szerencsétlenül járt emberen vihorászni, gúnyolódni az egyik leggusztustalanabb dolog, amit el tudok képzelni.

2018. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Apám nagybátyám kézisek. Nekik a válluk bánta meg és a térdük. De soha senki nem nevette ki őket.


Viszont az igaz, hogy valamilyen szinten önmagunk sorsának beteljesítői vagyunk. Az a fontos te hogy állsz a dologhoz és nem más. Nálunk az egyetemen 1-2 "menő fickón" kivül senki nem nézi le a vak és látás sérült diáktársait vagy űznek belőle gúnyt. Mindig segitségükre voltunk ha eltévedtek.

Tehát az én környezetemben ez nem divat, és tojjuk telibe a kreténeket.


Te is tegyél nyugodtan így.

2018. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem lettél volna az. A buta nőkkel ne foglalkozz. Az igazi,normális nők soha nem űznének gúnyt a másikból.


34N

2018. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad foglalkozni buta emberekkel!
2018. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell másokkal foglalkozni, buták, utálkozó a legtöbb ember. Légy boldog azt kívánom!
2018. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy nevetséges!:)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.(Esterházy Péter idézet)

2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!