Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy egy kollégáddal összemelegedtél, pedig volt párod? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyok a párommal, jó ember, sokat teszünk egymásért, szeretem, jó vele, közös a jövőnk. Még nem élünk együtt, csak hétvégente vagyunk együtt folyamatosan.


Viszont kb fél éve a munkahelyemen igencsak összebarátkoztam egy kollégámmal: nem is tudom, hogy, vagy mit írjak le erről az egészről. Kb 1 hónapja éjjel-nappal chatelünk egymással, tényleg este ő az utolsó, reggel ő az első, akivel beszélek, én neki szintén. Ő most szingli. Úgy kezdődött a dolog, hogy a sors egy konfliktus után egymáshoz sodort minket, azóta ezt vesszük egy "jelnek", de nem úgy, hogy nekünk együtt kell lenni, hanem úgy, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak, vagy nem is tudom. Nagyon jól értjük egymás humorát, megvan az a kis izgi plusz, ami most pl a párkapcsolatomban nincs. "Kalandor" léttére foglalkozik velem, látni rajta, hogy változtat azon, amit mondok neki, láthatóan elszomorodik ha mással nevetek, pedzegeti a közös "létünket", hogy én mire vélem ezt a sok chatet, szerintem miért van köztünk, mi lehet a jel, stb.

Annyira nem tudom megfogalmazni, annyira undorító ez az egész, mégis néha igen jó.


Mi ez, mit csináljak, mit gondoljak?

A páromat nem fogom megcsalni, vele képzelem el a jövőt, felnézek rá, mint emberre, de itt van most egy másik valaki, akivel igen, együtt lennék, ha tehetném.


22L

Ő 38F


2018. szept. 12. 16:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kalandort nem úgy értem, hogy fűvelfával, hanem hogy mindig volt nője, vagy akit akart, azt megszerezte. Nem az a tipikus macsó kinézetű.
2018. szept. 12. 16:14
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Háát ennek bizony rossz vége lesz így! Szerintem építsd le azt a pasit, aki amúgy korban sem illik hozzád.


Szóval szerintem eddig és ne tovább, sőt hátrább az agarakkal. Ez esetben jól tudsz kijönni a szituból. Egyébként meg bukta lesz!

2018. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy hidd el az az izgi plusz a 38 éves pasinál is eltűnne egy idő múlva. Ez csak az újdonság varázsa.
2018. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Annyira közös a jövőd egy ilyen idős emberrel, hogy 5 év alatt nem léptetek előre. Hagyjuk már.
2018. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom,ott a buktató hogy addig érzitek ezt a bazi nagy tüzet amíg ott az izgalom.

Kapcsolatban meg a szürke hétköznapok bedarálnának.

Szerintem egyik pasi se kell most neked csak jó egy kis izgalom.

Talán ideje lenne egy kicsit kötetlenül magaddal törödni

2018. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Baratod mennyi idos?
2018. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Értelmes ember nem ismerkedik munkahelyen, és egy normális nő nem munkahelyen szed fel egy férfit, nem kezd ki egy kollégával, hanem úgy tekint rá, mint egy nemtelen UFO-ra.
2018. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Egy 38 éves férfi csak a friss p..cit látja benned. De az se normális, hogy 5 év után még együtt se éltek a pároddal, ott is valami gond van. Mi majdnem 6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, 2 éves a gyerekünk. És nálunk nincs ilyen gond, hogy mással "szemezgetünk" amikor ott vagyunk egymásnak jóban-rosszban.

22N (párom 23F)

2018. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
39%
Ebből szex lesz.
2018. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én voltam ilyen helyzetben, munkahelyet váltottam, mielőtt komolyabbra fordult volna köztünk valami, de nem emiatt, hanem mert pont jött egy jobb lehetőség. Ha ez a váltás nem lett volna, megmondom őszintén, nem tudom, hogy álltam volna ellen neki. Miután eljöttem, még egy darabig tartottuk a kapcsolatot, aztán lassan ez is leépült.
2018. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!