Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátnőtök nyaggatna, hogy mutassatok képet az exeitekről, de ti nem akarnátok, de ő annál jobban erőszakoskodna? Lányok, ti is szoktátok ezt csinálni? Tök parasztság.

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mániákus, kisajátító, nárcisztikus pitsa. Az exeidre féltékeny, és azokhoz akarja hasonlítani magát.

Most szakíts, míg nem késő.

2018. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Megfordítom a helyzetet. Èn nem küldenèk a mostani pasimnak kèpet az exemről, ha kèrne akkor sem. 1. Hányingerem van az exemtől, örülök, hogy nem kell róla kèpeket nèzegetnem, vagy a pofáját lesni minden nap. 2. Ha èn kapnèk a másik fèltől az exèről kèpet biztos, hogy felhúznám magamat. 3. Nem illik, ès kèsz. Mèg beszèlni sem illik róluk, elmúlt az az idő.

Èn az előző pasimtól kaptam kèpet az exèről. Nagyon összevesztem vele, hogy mièrt tárol mèg olyan nőről kèpet, aki szètcsalta őt az èvek alatt. Ez a legnagyobb bunkóság szerintem.

2018. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok lány, a férjem se a pasim, de halvàny lila gőzöm sincs, hogy melyik exe hogy néz ki, vagy pontosan mennyi volt. Ő se tudja rólam. Teljesen lényegtelen.
2018. okt. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Engem sem èrdekel, őt sem. A csaj beteg. Alacsony az önèrtèkelèse. Azt akarja làtni szebbek vagy nem. Akàrmilyenek, lesz akit majd szebbnek làt, utàna majd vinnyog, hogy ő szebb, majd elhagyod èrte stb stb. Gondold àt ezt a kapcsolatot...
2018. okt. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondanám a helyedben, hogy mindet kidobtam.

És meggondolnám, mit akarok attól, aki ennyire agresszív kis hülye.

2018. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Az a baj, hogy ha engedsz neki, és mutogatsz képeket, akkor jön majd az, hogy ki a szebb? Az ex, vagy ő. Aztán ha udvarias vagy, az a baj, ha őszinte vagy, az a baj.

Sosem lesz vége.

2018. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki a saját fényképét.
2019. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!