Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az ha én kifejezetetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha én kifejezetetten buta barátnőt szeretnék aki nem fáraszt egész nap az okoskodásával?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű, jóravaló kedves csinos lányra vágyom csak, aki szeret, ölelget, akivel csinálhatok gombás csirkét és nem fáraszt a sok divatos tudálékos témával és nincs elszállva magától hogy ő milyen okos.


Túl sokat kérek?


2018. okt. 13. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Jelen esetben guminőt javaslok neked.
2018. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki el van szállva, az a buta. Te okos lányt akarsz valójában.
2018. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, ha buta barátnőt szeretnél. Legalább hasonló szinten lennének.
2018. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
*lennétek 😐
2018. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tény hogy én se vagyok egy észlény.
2018. okt. 13. 23:04
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
A buta lányoknak is a helyesebb pasik kellenek, sőt, nekik még jobban. Ha nem azzal fárasztana, akkor meg mással.
2018. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
A buta nőkkel az a baj, hogy pont nem olyanok, amilyen leírást adtál róluk. Leginkább épp az ellenkezői ezeknek: rosszindulatúak, pletykások, féltékenykednek, hangosak, hisztisek stb.
2018. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Akad olyan, aki annak akar tűnni neked, de ha belekérdezel, eljátszva az érdeklődést, rájöhetsz dogokra, hogy fingja sincs róla.


Ez megtörtént.


Akkor diferenciál számítást kell végezni, sosem szerettem

Erre én: Nem baj majd én megoldom.


(Szó sem volt ilyen számításról, csak valami nagy matematikus szót használt, amiről fingja sincs, hogy okosnak tűnjön)


Megemlítette, hogy nyelv zseni, angolból. Majd mondtam neki akkor lehetne tolmács, nem lehetne, mert annyira nem jó, állította.

Előbb még zseninek nevezte magát.


Szóval nem kérsz sokat, mert az összes buta, csak te ott hibázol, hogy nem érdekel, nem kérdezel bele, hogy kiderüljön csak egy okost játszó tyúk :D

2018. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoval ostoba vagy es zavarna, ha a csajod tobbre vinne az eletbe. Ne aggodj, az ilyen nok el fognak kerulni teged mig elsz.

Aztan a kis Tescos arufeltolto baratnoddel vigan eleldegeltek Mucsararocsogen.

2018. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És itt akarod megtalálni vagy miért kérdezed?
2018. okt. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!