Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik magányosnak érzik magukat?

Figyelt kérdés
Mennyire látjátok a helyzetetek reménytelennek?

2018. okt. 17. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokszor annak érzem magam.
2018. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy újabb tárkereső hirdetést olvashatunk!


Egyet elárulok, egy nő addig magányos, ameddig ő az akar lenni.


Amúgy mi a taktikád? Aki ír egy véleményt rárepülsz privátba?

2018. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen vannak. Köztük én is. Teljesen kilátástalan az életem, és nemcsak párkapcsolat terén. Ennyire reménytelennek látom a helyzetem.
2018. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én magányos vagyok olykor, de nem reménytelen a helyzet, hisz magam választottam.
2018. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
#2: ha így tenné, miért fájna neked? Ő legalább cselekedni, nem csak picsogna. Miért ne lehetne itt ismerkedni? Eszem-faxom megáll tőletek.
2018. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Már bocsi, de nekem olyan kérdéseimet jelentették és törölték, amik a szakdolgozatom miatt lettek feltéve. Aztán rámírtak, hogy ez nem társkereső, holott csak minimális áthallással lehetett rájuk fogni hogy azok. Na ezért! Amúgy meg az oldal neve "gyakorikérdések" nem pedig társat keresek a burkolt kérdéseimmel.


Az összes netes felület már szét van offolva a sok kiéhezet farok miatt. Vagy esetleg csináljon a gyk egy olyan kategóriát, hogy tárkeresés.

2018. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan kategória, csak megszűnt.
2018. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érzem magányosnak magamat.
2018. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Volt olyan kategória, csak megszűnt."


Sokért nem adnám, ha valaki elmesélné, hogy miért. Már csak a szórakozás miatt is.

2018. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon magányosnak érzem magam.

Nagyon reménytelen a helyzetem

😟😢

2018. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!