Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megszeretett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megszeretett és elkezdett bízni bennem?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk még nem volt lezárva exével a kapcsolata. Mégis már pár nap intenzív -net-ismerkedés után megmutatta mennyire féltékeny. Már -állítólag-le van zárva a csajjal, már mondja mindig mennyire szeret (6,5 hónap után), de már nem olyan féltékeny mint volt. Néha kicsit, de az semmiség. Azt mondja prób bízni bennem, mert eddig is azt bizonyítottam hogy őszinte vagyok.


De nekem ez fura. :( Igaz lehez amit mond, vagy már nem érdeklem annyira ? 26/L



2018. okt. 26. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát úgy kezdtetek kavarni, hogy ő még kapcsolatban volt?

32/f

2018. okt. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy se veled - se nélküled, 170 km es távkapcsolatban amiben épp 1,5 hónapja szünetet tartottak. A nőnek család-férj. Evekig húzták ezt a viszonyt azzal a dumával hogy majd otthagyja a férjet. Majd a szünet előtt kimondta a csaj, nem akar hozzájönni, marad férjével, és tartsanak szünetet. Ez alatt lettem én. majd pár hete ismertem amikor a csaj újra a képbe került. Párom pedig jóideig nem tudta kit válasszon.

Mostmár a csajnak is elmondta hogy engem szeret, amire ő újabb tiltással -hagyjuk egymást-szöveggel reagált.

2018. okt. 26. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy érdekelheted-e a csávót, ha nem féltékenykedik állandóan, mint egy eszelős? Természetesen igen.
2018. okt. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A féltékenykedés valszeg azért volt, mert be volt fosva, hogy két szék közt a pad alá esik.

32/f

2018. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most képzeld el. hogy az újabb következőnek meg a te írásodat fogja megmutatni..
2018. okt. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:(
2018. okt. 26. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek után egy percig se biznék ebben a paliban...

Összejött veled, majd amint a csaj képbe került elbizonytalanodott? Te is érzed, hogy pótléknak jó vagy max...


30n

2018. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!