Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 22 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves koromig nem volt barátnőm akkor ez változhat még?

Figyelt kérdés

A legtöbb fiúnak már ennyi idős korában volt már legalább egy barátnője, de inkább több is. Nekem meg 22 évesen egy sem volt, és nagyon sokszor azt érzem, hogy nem is lesz, mert hiába próbálkozok, egyszerűen olyan mintha az élet nem akarná.

Szerintetek lehet hogy nekem ilyen sors jutott, hogy örökre egyedül legyek? Hogy lehet ezt elviselni?


2018. nov. 7. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. 22 éves korodig ezután sem lesz barátnőd.
2018. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23 évesen volt először barátnőm. Azóta volt már pár, és most boldog házasságban élek.

Semmi sem lehetetlen, de neked kell tenni érte.

2018. nov. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiről nem maradtál le

Fölöss fejfájás az egész,én azt mondanám hogy változhat,de reménykedj hogy nem fog.A nő egyedül arra jó hogy tönkretegye az embert.

Csúnyán hangzik,talán nem is igaz de remélem segìtett

2018. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hidj a 3asnak nagyon igaza van igaz,hogy egy darab 3 éves kapcsolatom volt 16-19 éves koromig de az kiégetett remélem örökre,akkora pofára esés volt,éld ki magad,szórakozz,legyen király hobbid,vegyél egy kutyát akinek oda adhatod a szereteted mert az nem fog átverni soha és költs mindenre amire csak szeretnél :)

22f

2018. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátom 22 éves volt amikor összejöttünk és én vagyok az első barátnője. Szóval nem lehetetlen. :)

Lehet, hogy az a gond, hogy nagyon rágörcsölsz az egészre.

A kinézeteddel meg vagy elégedve?

2018. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kinézetem lehetne jobb is. Szerintem olyan átlagos. Sokan mondták már azt hogy szerintük nem a kinézetem miatt nincs barátnőm.
2018. nov. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!