Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi a kutyámra féltékeny, miatta kezdeményez veszekedést?

Figyelt kérdés
Szegénykémmel így is kevesebbet tudok foglalkozni mint ahogy kellene,igaz már 9 éves,többet alszik is,de az illető ledegradálta hogy tartom a kutyám,meg hogy nem is szeretem,meg nem is fontos,meg nem foglalkozok vele,mert azt mondtam,hogy kérek pár percet,mivel csináltam végre a kutyámról egy normális képet,és felraktam fecebookra profilképként.Ez kb. 1 perc volt.Ez miatt elviharzott,és utána mocskolódott,hogy ha van még a kutyámnak 4-5 éve,utána mi lesz,stb.Hát szerintem ez undorító.Szerinte maximálisan vele kellett volna foglalkoznom,mint emberi lény.Hát én meg azt írtam neki erre,hogy kapja be de jó erősen,mert akármit is gondol,nekem a kutyám a legfontosabb,meg az is lesz.Főleg úgy hogy nem dajkálom,stb.,de ha támadják,mindenképpen megvédem,hiszen ő csak egy állat,az emberek hülyeségével szemben nem tud védekezni.Soha nem tutujgattam ezt a kutyát mintha a gyerekem lenne,ugyanúgy beszéltem emberekkel,de nekem ez már sok,hogy egy férfi a kutyámra féltékeny.
2018. nov. 9. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem normális. Ugye nem itt ismerted meg ezt a férfit?
2018. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

annyit kellett volna mondanod neki

-tisztulj már ki és ne hisztériázz itt nekem mint egy fürdősku-rva.

legyél már férfi!

mi ez?

nem tetszik valami és elviharzol mint egy kislány?

még egy ilyen fiam és többet vissza se gyere!

2018. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha gyereked lenne vagy tőle születne megfojtaná mert addig se ráfgyelsz,az ilyentől menekülni kell amig eltudsz jo tanács én is későn jöttem rá...
2018. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
91%
Nekem is a kutyám volt a legfontosabb. 8 éves volt amikor meghalt... Azóta eléggé hát... Nem úgy csinálom a dolgokat ahogy kéne és ebből már sok problémám volt a suliban. Kicsit rendszertelen lettem. Szóval szerintem foglalkozz minél többet a kutyusoddal, és ne aggódj azon, hogy a pasid féltékeny... amúgy se normális szerintem a barátod.
2018. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az illető férfi csak féltékeny mert látta hogy a kutyádé nagyobb :)
2018. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

En puszilgattam a kutyam naponta sokszor es olelgettem es beszeltem hozza,mert megertette.

A pasid beteges birtoklasi maniatol szenved. Hagyd el. Egy pasim se rotta fel nekem ,h sokat foglalkozom meg viszem a kutyam.

2018. nov. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Fish1 ***** válasza:
62%

Egész biztos, hogy ez a problémája, hogy a kutyáddal foglalkoztál, vagy teljesen más baja van, csak erre akarta ráhúzni, vagy hirtelen ebben talált kifogást?

Nem lehet, hogy alapból, a kutyás dolog nélkül is elhanyagolva érzi magát, csak most borult nála a dolog?

2018. nov. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyedben lettem volna, kínomban kiröhögtem volna a pasit, annyira abszurd a helyzet.

Amúgy előttem író kérdése jó. Lehet alapjáraton el van hanyagolva és így csapódik le? Mennyit vagytok együtt? Panaszkodott már, hogy nem figyelsz rá?



30N

2018. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Én férfiként azt tudom mondani , mivel én is nagy kutyabarát vagyok (majdnem tizenegy éves németjuhászom van), hogy csak sajnálni tudom ezt a fickót, önmaga miatt, valószínűleg sosem fogja megérteni, és megérezni, hogy milyen egy 🐕
2018. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Nem ismerjük a sztorit, itt mondhatsz amit akarsz, nem tudjuk a másik érzéseit. Az biztos hogy nem véletlen volt dühös. ha jól ismered és sokszor eljátszod ezt akkor pl zavaró tényleg. Ettől függetlenül nem normáli az illető, de te sem ha egy kutya legfontosabb az életben.
2018. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!