Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már tényleg csak nagyítóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már tényleg csak nagyítóval lehet normális férfit találni? Nem a farka után megy, vagy nem számító dögnek tartja a nőket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tényleg ismerkedni akar, párkapcsolatot. Nem az a második üzenete egy egyszerű személyes beszélgetés után, hogy hűde, és menjünk szobára. Vagy aki nem azon nyavajog, hogy biztos sokan csapják a szelet, meg drága lennék... Könyörgöm, azt se tudja ki a bús vagyok, de már megy a totó, hogy vajon mire utazok, mennyire vagyok könnyű eset. Amikor meg megköszönöm, hogy rabolta az időm, még meg is sértődik.
2019. jan. 27. 16:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Most nem azért , de én sosem hozom fel a sex et vagy bármi mást és azt kapom hogy pár üzenet váltás után többet nem ir vissza szoval nem értem hogy akkor most a nőknek mi kell.
2019. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
22%

Nem, csak mi nem kellünk a nőknek :)


20F

2019. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Van egy hely ahol vannak a normális férfiak. A friendzoneban ahol Te és valószínüleg az összes nő tette, és megunta. Tudod, érme és a két oldal
2019. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan.
2019. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem csak nagyítóval lehet, akadnak azért teljesen normális emberek még a világban, csak általában az ilyeneket nem szokták észre venni mások. Ez igaz mind a két nemre.
2019. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a normális pasi csak a friend zónában található a nőknél dumátokat.
2019. jan. 27. 17:02
 7/32 A kérdező kommentje:
Ma már az tünik ki, aki normális. Pont észre kéne venni.
2019. jan. 27. 17:03
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki friendzone-ba kerül, az azért kerül oda, mert nincs meg az a szikra, ami ahhoz kell, hogy szerelmes legyek belé. Ettől még szerethetem és tisztelhetem, mint embert, de nem fogok tudni belé szerelmes lenni, akárhogy is erőltetném. Szóval hagyjuk már ezt a dumát. Valószínűleg a barátzónás fiúk se tudnának valakivel kapcsolatban lenni, aki felé egy szikrányi kis vonzalmat sem éreznek.
2019. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ird le azokat a srácokat akik neked tetszenek és megkapjuk a választ.
2019. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Azt eszed, amit főztél.
2019. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!