Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gusztustalan tulajdonság, hogy egy csaj direkt kihívóan öltözik meg viselkedik az exei/friendzoneolt/kikosarazott ismerősei előtt?

Figyelt kérdés
nem értem mi vesz rá valakit erre de szerintem nagyon gáz..
2019. febr. 1. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ego simogatás. Na puff neki, vannak ennél nagyobb problémák az életben.

Egyébként meg, a lepattintott embernek meg nem kötelező vizslatnia. Aztán majd nem riszálja magát a cunci.

2019. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Csak arra van kinalat, amire van kereslet...😀
2019. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Talán aszerint kéne oltoznie, hogy kivel futhat össze aznap?

Bocs, de úgy kezeli őket, mint bárki mást. A te saját problémád, ha zavar a jelenléte.

2019. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

#2. Labancokra?

32/f

2019. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, miért lenne gusztustalan. Ha szakítottál vele, akkor ez van, a magad dolgával törődj. Vagy ennyire zavar, hogy csinos és jól érzi magát?
2019. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Elég nagy céda,hogy van mersze azt felvenni amihez kedve van.Azért kéne penészvirágnak öltöznöm,hogy más lelkivilágát meg ne sértsem?
2019. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy lány kidobott, nem muszáj a közelében maradni.
2019. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a kihívó öltözködés egy nagy kérdőjel számomra, de ha ezt szeretik.
2019. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!