Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen hajviselet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen hajviselet tetszik leginkább a férfiakon?

Figyelt kérdés
Esetleg kedvenc stílus, favoritot is írhattok. Mi az ami abszolút nyerő, bejön és mi az ami abszolút nem és szerintetek totál férfiatlan?

2019. márc. 6. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8-as! Uuuhhaahhh <3 szerelmeim *-*
2019. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem pont az olyan férfiak nem tetszenek, mint amiket az eddigi válaszolók írtak :D Nem jönnek be a szőrös, hipster viking pasik, sem az egyik válaszoló által küldött göndör csodák, sem az oldalt felnyírt divatos haj. A legjobban a totál átlagos, mezei, rövidre és mindenhol nagyjából egyenlő hosszúra nyírt haj tetszik egy férfin, azt már az ízlésére bízom, hogy pár millimétertől pár centiig mekkorára hagyja nőni. Ha oldalt kicsit rövidebb, az persze nem gond, csak ne legyen túl nagy a kontraszt, mondjuk felül 15 centi, oldalt pedig kopasz vagy hasonlók.

Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Simára borotvált kopasz 😊 pláne olyan pasikon, akik egyébként nem kopaszodnak 😊
2019. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 12-essel, nekem is jobban tetszik az egyszerű, rövid haj
2019. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

És mi van ha valakinek ilyesmi, vagy még ritkább a haja: [link]


? Mit tud csinálni? A tarkopasszal olyan, mintha egy daganatos beteg lenne, minden más meg sz_rul áll. Fodrászok véleményére is kíváncsi lennék. (32/F)

2019. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nekem ami nagyon tetszik, az a nem kopaszodó férfin a kb 1 mm-esre nyírt haj. ha ehhez egy olyan arc társul, ami tetszik, az nálam az olvadozás kategória.

ami nagyon nem tetszik, az a hosszú haj. az nagyon de nagyon de nagyon nem tetszik.

a többi meg vagy tetszik, vagy nem. attól függ, hogy ki hordja. úgy nem szoktam olyat látni, hogy hú de nem tetszik, kivéve, ha mondjuk feje tetején kopasz, a többit meg növeszti :D

2019. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A rövid haj tetszik, aminek van tartása. Szépen, arcformához illően, elegánsan nyírt (és nyilván tisztán tartott).
2019. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A nagyon hosszú haj szerintem férfiatlan, ami már bőven összefogható, az nekem nem jön be. A kopaszság nálam is kizáró tényező volt mindig is, amíg nem lett egy kopasz pasim :D (három és fél évig voltunk együtt...), de ez is csak azért van amúgy, mert imádom a férfi haját, sőt, minden szőrét turkálni szeretetből ;) , netán szenvedélyből ;) , tehát legalább olyan hosszú legyen, hogy az ujjaim között kényelmesen érezhessem... :)


Ja, és a göndör a különös gyengém, de ez persze nem rendelés kérdése, tudom, csak ha már kérdezted, meg azért ne süsse már be a haját senki, pláne ne férfiként, szerintem, éljen a természetesség! :)

2019. aug. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!