Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sokan hangozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sokan hangoztatják, kell a papír a szűrésről, mégis belemennek az egyéjszakásokba?

Figyelt kérdés

Ha olyan kérdés van, ki szokott papírt kérni a partnerétől a legújabb szűréseredménnyel még akkor is, ha óvszert használnak, az arány 20 válaszolóból 19.

Viszont sokkal többeknek volt már legalább egyszer egyéjszakás kapcsolata, mint nem.


Tudom, hogy nem ugyanazok az emberek írnak, de olyan fura mindenesetre...


2019. márc. 19. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerhasználat mellett én nem szoktam kérni. A férfiakról pedig elmondhatom, hogy egyáltalán nem érdekli őket az ilyesmi. Voltam már vagy 50 férfival, fizetettként is, de soha egy sem kérdezte meg, hogy van-e papírom. Baromi felelőtlenek, pedig igényes, értelmes, jómódú férfiakkal voltam. Úgy vannak vele, hogy egy csinos lány nem lehet nemibeteg, hát pedig bárki lehet..
2019. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
#1, még olvasni is rossz amit írtál! Nem lennék rá büszke...
2019. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Még egy problémát sem mernek felhozni egymásnak az emberek amikor az megbeszélhető ember módjára, helyette hagyják gyűlni a feszkót, had robbanjon ki. Dehogy kérnek ezek tesztet. Előbb megy helyette a duzzogás, komplexusgyártás, hogy nem te vagy az első nője/hapsija. :D

Tíz nőből tudod hány kért? 0.

32/f

2019. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A statisztika nem reprezentatív :)


Amúgy tényleg rengetegen hiszik azt, hogy ha a partner tiszta, ápolt, akkor semmit nem fognak elkapni tőle.

2019. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nincs átfedés azok a válaszolók között, akik kérnének tesztet meg azok között, akik egyéjszakásokba bonyolódnak. Én nem kérek tesztet, sosem kértem, én se voltam még soha szűrésen (az alap nőgyógyászati szűréseken túl). Felelőtlenség, ez van, azért a kalandjaim során jellemzően óvszerrel védekeztünk, szóval annyira nagy jelentőséget sosem tulajdonítottam neki. Mire már elég felnőtt lettem, hogy akár eszembe is jusson a dolog, addigra meg már férjhez is mentem. Amikor a legtöbb kalandom volt tizenévesen, meg is néztem volna a szüleim arcát, amikor megkérem őket hogy adjanak pénzt a nemibeteg gondozóba mindenféle drága szűrésre :D Később meg tartós párkapcsolatban valahogy nem jutott eszembe.
2019. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 “nem jutott eszembe”


Lol, íme egy felelősségtudó felnőtt. Azt ugye tudod, hogy bizonyos betegségeknek évekig nincs tünete, csak mikor már késő? Ha lenne egy kis eszed, elmennél szűrésre. Ez évente egyszer mindenkinek javasolt(akkor is, ha te nem váltogatod a partnereidet, mert azt nem tudhatod, hogy a párod sem váltogatja).

2019. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki egyéjszakás kalandra vállalkozik, az vállaljon némi rizikót. A hedonizmus minden formája némi reszkírozással jár ;)

Annyi esze legyen mindenkinek, hogy az orált ilyenkor hanyagolja (minden sz*rt át lehet adni úgy is, a HIV-et azért nehezebb, viszont X év múlva egy jó kis gégerák is kialakulhat HPV miatt). Óvszerrel való védekezéssel pedig azért elég minimális az esély, persze nem 0.

Irreálisnak tartom, hogy szűrővizsgálatot kérjen valaki ilyne szituban, pláne, hogy a vizsgálat óta is bekaphatott valamit.

2019. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!