Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy férfi magam miatt szeret/ magam miatt tetszek neki?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki ez a gyakorlatban? Miből lehet látni, érezni, tudni?
2019. ápr. 22. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi más miatt szeretne/tetszenèl neki? Milyen opciók vannak még erre?
2019. ápr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szeret veled lenni akkor is, ha nincs szex, és nem vagy szórakoztató kedvedben sem. Megpróbál boldoggá tenni, mert neki az okoz örömöt, ha téged mosolyogni lát. Mindig számíthatsz rá, nem húzza ki magát a kevésbé kellemes talik alól sem (pl segít bútort cipelni, amikor költözöl). Sok minőségi időt tölt veled, és igényli napi szinten is a kommunikációt.
2019. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a 3-asnak!



egyrészt szűz vagyok ès nem volt még barátom,

másrészt elég sok embert csak érdekből szeretnek....



segítek, ha egyedül nem esett le :


pl : külső, anyagi okok, kapcsolatok építése céljàból, ne legyen egyedül,

lakhatás, gyerekek, közös ingóságok, és még van ezerféle indok, amiért

elő lehet adni, hogy szeretsz valakit.....

2019. ápr. 22. 02:25
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Direkt azért kérdeztem, mert nem írtad a kifejtésbe, hogy túl kevés kapcsolatod volt vagy túl sok. Honnan kéne tudjuk, hogy szűz vagy/nem volt még kapcsolatod, ha nem mondod?

Onnan lehet tudni, ha tokkal-vonóval érdekled, nem csak egy egy kérdéskör veled kapcsolatban. Gyakorlatilag olyan, mintha egy zenekar lennél, ő pedig ott van minden bulin, megvan minden lemez, minden póló, ha álmából keltik is oda vissza fújja az összes számot és a tagokról (legyen a családod, baráti köröd) is mindent tudni akar és tud/megjegyez.

[link]

Meg ha olyasmi lelkesedést látsz a szemében, ha veled beszél, mint ennek a csajnak, miközben énekel, akkor nagyon nem nyúltál mellé.

Ui: a Mr Dzsámbót hagyjuk, mert valami borzalom az ipse, de magát a produktumot ajánlom meghallgatásra. :D

32/f

2019. ápr. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy szűz vagy, még lehet érezni, hogy a másik hogy áll hozzád. Ráadásul te közelebb állsz hozzá, mint itt bármelyik válaszoló, szóval, így kell hülyézni...
2019. ápr. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan agyaljál rajta.

Nálad jön a nagy érzés valaki iránt, úgy is rózsaszín ködben úszol. Akkor meg majd mindegy milyen a másik, úgy is tökéletesnek látod. Akkor pont nem ezeken fogsz agyalni.

2019. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmiből. Majd ha komolyabbra fordul és évekig együtt lesztek, kiderül. Mondjuk azt megfigyeltem, hogy akinél jó anyagi körülmények vannak, gazdag szülők, saját lakás, ház stb., az szinte mind boldog párkapcsolatban él. Aztán lehet, semmi összefüggés :D
2019. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűnek fog hangzani, de szeret veled lenni. Nem szomorú, vagy levert a társaságodban, hanem felszabadult, nyílt, szereti megosztani magát, és igényli, hogy megismerjen téged. Vagy pl büszke rád, és hálás érted.

A másik ilyen lehet, hogy a tetteiben látod, hogy veled tervez. Pl összekötné veled az életét, vagy bemutat a szüleinek, felvállal. Vagy mondja, hogy min agyal, pl közös otthon, közös utazások, stb.


Én voltam így, ezt hozta ki belőlem. Minden más nő megszűnt létezni számomra, mert benne megláttam mindazt, ami kell nekem, és akiért mindent megtettem volna.

2019. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

Csak mert elég bugyuta amit kérdezel... Azért ezek is hozzá tesznek hogy szeretsz valakit.

Ha nem dolgozik, nem szexel veled, putriban éltek stb úgy nem igazán lesz felüdülés semmi.

2019. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmiből. Majd kiderül egy idő után. Nincs garancia semmire sem.
2019. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!