Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az előnyei az egyedülállós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyei az egyedülállóságnak? Akik élvezik ezt az életformát, mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, de nem a frusztrált, megkeseredett gyakoris fiúk válasza érdekel.

Hanem azoké a nőké és férfiaké, akik amúgy kezdhetnének komoly kapcsolatot, van rájuk kereslet, de saját akaratukból döntöttek így, és maximum csak szexre tartanak egy két ellenkező neműt. Szóval ti miért választottátok ezt? Mik a pozitivumai?


2019. máj. 4. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én a gyerek probléma miatt jutottam oda, hogy ezt az életformát, legalább is hasonlót válasszak.


Nem szeretnék gyereket, soha nem is akartam. Voltak hosszabb kapcsolataim olyan nőkkel akik váltig állították az elejétől, hogy gyerek nem kell nekik, de mindegyik kivétel nélkül akik totál le is tagadták, hogy kell nekik, mind akart gyereket a későbbiekben.


Ezt a részét feladtam.

2019. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én köztes állapotban vagyok, nem csak szexre kerestem partnert, párkapcsolatom van, de nem élünk együtt, tehát valahol független vagyok.


Huszon/harmincévesként nem tenném ezt, de negyvenes vagyok, és bár a kapcsolatom nem most kezdődött hanem évekkel ezelőtt, már akkor ez volt az elképzelésem,ami részben a gyerekem, részben az anyagi önállóságom, részben a saját sorsomról egyedül döntök verzió miatt választottam. Nem bántam meg, de vélhetőleg azért, mert tökéletesen működik így is a kapcsolatunk és egymás közelében vagyunk.


A kérdésed nem ilyen élethelyzetre vonatkozik, tztudom, csak leírtam...

2019. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak barátaim, időnként akadnak lányok, akikkel jól elvagyunk úgy, hogy mindketten tudjuk, hogy semmi komolyat nem akarunk egymástól (tehát nem vagyok egy szociálisan elszigetelt figura). Viszont nagyon gyakran igénylem az egyedüllétet, amikor azt csinálok, amihez éppen kedvem van, oda utazom, ahová szeretnék, és közben nem kell azt lesnem, hogy megfelelek-e a másiknak vagy jól szórakozik-e mellettem.


Nevezhetitek önzőségnek, de ez van, nem szeretem a kötöttségeket (van belőle az élet más területén elég), és szinte minden eddigi kapcsolatomat egyre inkább tehernek éreztem, ahogy letelt a kezdeti rózsaszín ködös időszak. Igénylem a szingliséggel járó szabadságot, épp úgy, ahogy más azt, hogy folyamatosan legyen mellette egy társ.

2019. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki frusztrált és megkeseredett, nincs kivétel, ha van gyerek azért, ha nincs azért, ha van nő azért, ha nincs azért, ha van munka azért, ha nincs azért...
2019. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs semmi előnye hosszabb távon, az emberek csak győzködik magukat és mindenki mást is, hogy ez mennyire nagyon jó.
2019. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Szeretek egyedul lenni, senkinek sem elszámolni és 3 év után úgyérzem nagyon nehezen is menne. Mindig van 2-3 aki ha kell jön aztán ennyi. Nincsenek veszekedések, menstruációs sárkánykodás, féltékenykedés, csak a jó dolgokat élvezem.
2019. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3. válasszal értek egyet teljesen.
2019. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom ota kivulallonak erzem magam-marmint, mindig voltak barataim, de egy bizonyos szinten tul nem engedtem magamhoz kozel oket.

30 leszek, eddig 3 kapcsolatom volt (1, 3 es 7 ev), kozuluk csak a leghosszabb volt az, akivel hosszabb tavon/orokre el tudtam volna kepzelni az eletet. O volt az, aki talan a vilagon legkozelebb allt hozzam.

Sajnos a kapcsolatot ennek ellenere elrontottuk es vege lett.



Szoval, egyedul vagyok.

Normalis, nem ronda, apolt no vagyok, ha akarnek talalhatnek kapcsolatot. Valahol vagyom is ra, de egyszeruen tartok attol, hogy 1-2-3 stb szamu embernek megnyiljak. Es oszinten, nincs is kedvem hozza.

Rengeteg hobbim van, sok idom van olvasni, osszessegeben boldog vagyok egymagam is.

Vannak gyengebb napjaim, amikor maganyos vagyok, igazan hianyzik egy tars- es, ha ugy alakulna, orulnek neki nagyon, de, hogy tudatosan keresgeljek, ezen aggodjak... szamomra nem eri meg.

Fennall alehetoseg, hogy orokre egyedul maradok, de akkor igy jartam :)

2019. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem volt nagy vágyam igazából, hogy nekem partnerem meg családom legyen, gyereket se akarok. Későn érő is voltam, gimis koromban meg inkább a lányokhoz vonzódtam, aztán jártam egy-két emberrel röviden a húszas éveim elején, de csak azért, mert ez volt "normális". Most is kb. annyi van a szemem előtt, hogy legyen egy nyugodt, kényelmes életem, és ha csak nem üt bellém a villám és alélok egy embertől, akivel tökéletesen kijövünk a hétköznapok terén is, akkor kutyás öregkisasszony leszek. Összebútorozni felerezsiért meg "hát, egész elviselhető fazon, és szex is van" alapon nem akarok senkivel.
2019. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzem marad.
2019. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!