Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja az alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Ezt miért csinálja az alkalmi partnerem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel néha összejárok szexelni. Van h nagyon érdeklődik h megyek e bulizni, vagy h épp udvarol e vki, vagy h ki e békültem az exemmel stb..


Múltkor mikor tudta h nem megyek bulizni, nagyon sokáig írkáltunk éjjel egymásnak, de tegnap ahogy megtudta h megyek hiába írtam neki, és láttam h elérhető volt meg se nézte az üzenetemet.


Ennyire zavarná h bulizom, ő meg most (nincs vmi jól) otthon maradt?


Ő 45 én 25 éves vagyok.

A pasinak rajtam kívül több szeretője van. Akkor ez miért zavarná?


2019. máj. 12. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nap veled foglalkozott, a másik nap a másik nővel (chaten).
2019. máj. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek egyik olyan csoportjába tartozik "mindegyik az enyém, mindet akarom, de nekik nem lehet más az életben" vagy csak szimplán manipulálni akar a "törődéssel".


Te meg buta kislány vagy huszonéves létedre + izlésed sincs.

Apád lehetne...


Legalább ha már ennyi tartás sincs benned, mint nőben...legalább ne apád korabelinek nyisd szét a lábaidat...


Benned is csalódok, mint emberben s azon belül női társban.


Biztos jókat mesél a fiatal buta pi*&%ról, akiket meghúz...

Fotós kollégámnak van egy 50+os ismerőse, ugyan így kurogatja a tizen-huszonéves buta kislányokat, kikben semmi tartás vagy büszkeség nincs. A faszi meg jókat röhög és mesél nekünk.

Volt hogy pofán lendítettem a gépem táskájával, amikor bepróbálkozott.

Lehet végig hallgatom s csak lenézem, kinevetem az illetőket, de lekezelően megmondtam a vén rókának, te se vagy kivétel a szánalmam alól.


Sok ilyen ember van, akik a nemi vágyaikat követik, mint az állatok.


Holott elfeledik: Mi tesz minket emberré.

Lehetne még boncolni a témát.


+ huszonévesen használd ki, hogy fiatalos vagy, szotyadtan kevesebb SRÁC (nem öregek) közül válogathatsz.

2019. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Felméri a terepet, hogy aznap este melyik nőcskéjével foglalkozzon. Ha mész bulizni, akkor mással fog. Úgy tűnik, többet akarsz ebbe látni, de nem szabad. Sosem leszel neki több, mint egy kis érdektelen körítés a lyuk körül.
2019. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem csinálnám a helyedben. Találhatják olyat is, aki csak veled foglalkozik.
2019. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarja,ha bulizol, elhiheted. Pont leszrja. Neki annyi a lényeg, hogy ha feláll a farka, legyen, aki beleül. Ha te, akkor te, ha más, akkor más.

Egy 45 éves faszot, aki minden nap más lyukat töm, nem kellene komolyan venned. Csak arra használd, amire való, kefélni.

2019. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!