Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egyesek ennyire elhatárolódnak? Téma lent.

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a kérdést és nekem furcsa, hogy a kérdező feltett egy kérdést és ezért mások szinte elitélik. Miért nem normálisan válaszolnak itt és miért bántják a kérdezőket? Ez a hely nem arra van, hogy feltedd amit máshol nem mersz? Itt a link olvassátok el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. júl. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

ez egem is zavar.

sok ember van aki csak azért lép fel ide hogy kiélje magát mások gondjain.mert valójába nekik is vannak nehézségeik az életben és nem tudják megoldani valószínűleg.és ezért blamázzák a másikat!

de van olyan is hogy:válaszolok valakinek,és erre midig akad valaki aki nem a kérdésre válaszol hanem az én válaszomba köt bele.és még el is hordanak mindennek!

2010. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jutott soha eszembe, meg különben is vitatkoztam a dátumon mindig, de már több évfordulót ünnepeltünk azóta mégis. 25L
2010. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kezd az oldal egyre rosszabb lenni...vannak akik csak azért járnak fel, mert unatkoznak, és olyan eszetlen kérdéseket tesznek fel, hogy az borzalom..gondolom ugyanezek válaszolnak úgy mindenkinek hogy terhes vagy stb..pedig az emberek többsége segítségre vár itt és segíteni szeretne másoknak..én sem értem mért kell így válaszolni a kérdezőnek és belekötni a válaszadókba
2010. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a válaszom mellé általában mindig odabiggyesztem a véleményemet is, ha lehet kultúrált formában.


De itt egy másik példa, nézd meg, itt miért bántják a kérdezőt, és miért nem ad szinte senki normális választ a kérdésre?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__98..

2010. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válaszok születnek. A legtöbb esetben a kérdező egy kis gondolkodással megoldhatná a saját problémáját, ehelyett idejön kérdezni mert az kényelmesebb. Vagy az idézett esetben: a saját párodat te ismered, egy vadidegen honnan tudná jobban, hogy mit miért (nem) csinál? Ugyanez igaz a "mit vegyek a szülinapjára" jellegű kérdésekre is.
2010. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért a második kérdésnél nagyjából igazuk van a válaszadóknak..nem kéne ennyire lehordani a gyereket de akkor is...15 évesen ezen gondolkozni?és milyen már h csak ágyba akarja vinni és ennyi?
2010. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze gonolom ha olyant bántanak akivel nem értesz egyet az nem gond -.-" nocomment
2010. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2010. júl. 26. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan ahogy máshol nem mernek... itt úgy válaszolnak.
2010. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az 1.kérdés tényleg kicsit idegesítő,alapból hülyeségnek tartom ezt a hónapfordulós baromságot-jó,hogy valakinek ez a legnagyobb gondja...de abban igazad van,hogy a válaszolók 80%-a azért jár ide fel,hogy másokat b*szogasson és ítélkezzen-mert ehhez senkinek nincs joga.Az emberek imádnak itt névtelenül egymás torkának esni.Régen egyébként elég normális oldal volt ez,de valahogy mostanság elöntötték az idióták,akik tényleg mindenbe belekötnek.Mostmár kifejezetten ügyelek rá,hogy úgy tegyek fel egy kérdést,hogy ne legyen rá csesztetős válasz,mégis mindig akad.Szóval én ha látok egy olyan kérdést,amit linkeltél,egyszerűen nem válaszolok rá,vagy elmondom a véleményemet,de nem bántóan,hanem normálisan.Amúgy az is bizonyítja,hogy mennyi normálatlan van,hogy mindent lepontoznak.Pl most láttam,hogy az egyik csaj leírta,hogy milyen rossz gyerekkora volt erre valaki lepontozta.De hogy mire fel?azt nem tudom...

21/L

2010. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!