Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mérges lennél a csajodra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mérges lennél a csajodra, ha kiderülne, hogy gazdag, pedig azt hitted szegény?

Figyelt kérdés

Megismerkedsz valakivel, a munkájáól adódóan feltételezed nem túl gazdag...


Te magad jól keresel, válllalkozó vagy, de sok gyerekkel, sok kiadás, egy válófélben levő feleség pénzt követelve.....


Mérges lennél, ha kiderülne a lány, akit elvittél vacsizni, ide oda .. valójában ne nem szegény?



Hozzáteszem, ÉN IS hozzájárultam az anyagi költségekhez pl. utazások... étel stb.


2019. jún. 15. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mivan?
2019. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

??


nem jol irtam le??

2019. jún. 15. 14:31
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Te AZT HITTED, hogy szegény, erre mérges vagy rá mert nem jelentette be, hogy “amúgy gazdag vagyok”?
2019. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna őszinte, de csak mert gazdag (vagy a családja), nem jelenti azt, hogy neki kéne mindent fizetni.
2019. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

A "hozzájárultál a költségekhez" azt jelenti, hogy kb felesben fizettetek, vagy azt, hogy elvitted Balira és ő csak a reggeli kávéját fizette, mindent mást te?

Amúgy igen, elsőre haragudnék, mert valszeg tudta, hogy én azt hiszem, szegény, és csakazértse szólt, de azért megbékélnék a dologgal. Mondjuk az se mindegy, miért nem árulta el.

2019. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Aki a pénzével menőzik max pofont kap nem ér semmit
2019. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutott az anyagi helyzetemről beszámolni a randik alkalmával. Akkor már igen, amikor komolyabbra fordult. Az meg, hogy hozzájárultál a költségekhez miért utólag bánkódsz? Ez a lány nem érdemli meg csak akkor ha szegény, ha tehetősebb akkor már nem? Ez tényleg ehez kötött?
2019. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék.Ha jól értem semmiben nem hazudott, a többi meg a te képzettársításaid amiről ő igazán nem tehet.
2019. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég hihetetlen sztori. Mennyire gazdag szerinted?

Olyan nagyon nem lehet, ha eddig nem tűnt fel a ruháján, lakásán, autóján.

Nem önerőből lett gazdag, hiszen a munkájával keveset keres. Örökölt? Akkor nem jön mindig neki a pénz, be kell osztani, gyűjteni lakásra, akármire.

Ha maga kereste meg, akkor meg nem dolgozna xar helyen kevés pénzért.

A családja gazdag? Na akkor nem neki, hanem anyucinak és apucinak van pénze.

Randizós időszak alatt minek számolna be róla? Hogy bevonzza a pénzre utazó pasikat?

2019. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

en vagyok a csaj, en vagyok akinek "csoro" allasa van .. de kozben nem szegeny ( se nem milliardos.....)


a ferfi nem szegeny, de sok a kiadasa a sok gyerek miatt....

2019. jún. 15. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!