Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi volnék fiatal férfiak véleményére ezzel kapcsolatban.

Gyakorlatilag az összes barátnőm azt tervezi, hogy kb 33-35 éves koráig a karrierjére koncentrál és utána akar gyereket vállalni. Én nem ezt az utat szeretném, mivel szeretnék fiatalon anyuka lenni (lehetőleg 25 alatt az első gyereket). Ez azzal járna, hogy valószínűleg az egyetem után csak rövidebb ideig dolgoznék, (szülésig) és pár évig otthon lennék a gyerekekkel. Ez alatt az időszak alatt nyilván a férjemnek a támogatására kell számítani a családban.

Nem arról van szó, hogy HTB akarnék lenni (semmi esetre sem, jó tanuló vagyok, és versenyképes közgáz diplomám lesz, már most dolgozom az egyetem mellett), eszemben sincsen feladni a karriert, csak annyi, hogy mondjuk 25 éves korom helyett pl. 30-32 éves koromban kezdenék hajtani a karrierre.

Mi erről a véleményetek? Ismertek olyan férfit, akinek ez szimpatikus hozzáállás, vagy neketek van erről pozitív véleményetek esetleg?

Köszi előre is a válaszokat. Elsősorban férfiak véleményét várom. 19/N



2019. jún. 26. 14:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Sok férfi pont ilyen nőt keres, de akkor, amikor saját maga már 30-35 éves. Apukám is így csinálta például, de a munkahelyen a mentorom is pár éve és én is így akarom. Kb 30-35 évesen találni egy olyan, durván 7-10 évvel fiatalabb huszonéves nőt, aki úgy gondolkodik mint te.


Annyi az egyetlen tanácsom, hogy ne a saját korosztályodban nézelődj, hanem kora harmincas férfiak között. Én nagyon szeretnék apuka lenni, de még nem most, hanem majd ha jobban befutottam és összeszedtem magam, mondjuk olyan kb. 5-8 év múlva.


26/F

2019. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Ne szőj ekkora terveket, mert semmi nem lesz belőle. Még csak közelében sem vagy a diplomádnak...

Nem biztos hogy találsz ehhez pasit, főleg olyat aki ugyanígy ugyanezt akarja.

Szóval az elgondolás nem rossz, de várjuk meg amíg szépen sorban teljesülnek ezek.

2019. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Én 23 voltam, feleségem 22, amikor született a fiunk. Egyet terveztünk csak. 20 évesen repült ki otthonról, így még viszonylag fiatalon folytattuk a gyerekmentes éltünket. Semmiképp nem akartunk harmincas szülők lenni, hogy aztán már öregemberként kezdjünk el utazgatni, magunkkal törődni. Aki 35 évesen kezd bele az egészbe, az már a hatvanat is betölti, mire kirepül a gyerek. Ma nem ritka a 30 éves koráig otthon lakó felnőtt sem.
2019. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Én is hasonlóan tervezek,bár én minimum 26 éves leszek,mire befejezem az egyetemet.(orvostanhallgató vagyok)

Utána jó lenne rögtön családot alapítani,mert rezidensképzés,stb.jönne,amit nem nagyon szeretnék megszakítani.

21/l

2019. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem lennék olyan mellett aki a semmire akar szülni. Egy gyerek két ember felelőssége. Ha a párom gyereket akar akkor ne azt várja, hogy majd én megteremtek mindent. Gyűlölöm az ilyen felelőtlen nőket.

Munkatapasztalat meg megtakarítás nélkül ne szüljön már gyakorlatilag gyerekként gyereket. Inkább legyen valaki 30 évesen szülő mint hogy ennyire felelőtlen hülyeséget csináljon.

2019. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

3.


Ez is lehet szempont, de ha egészségesen él az ember, akkor nem lesz öregember 50 évesen. Testedzés, normális étkezés. Nem elhízni. Az átlagtól jobbnak lenni ezekben. Apukám is majdnem 60, de nagyon jó állapotban van. Megértem, hogy mindenkinek a dagi, fájós térdű/hátú, vörösfejű alkesz, menni alig tudó bácsika jut eszébe ha 50 vagy 60 évesekről beszélünk, mert tényleg sokszor ez a helyzet, de ezek ellen lehet tenni.

2019. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Lazy Lover ***** válasza:
0%
jól teszred.. aztán ma nagyon lehet karriert építeni itthon... de a mai nőknél a főnők szhopkodást jelenti vagy inkább bulikázik meg fúr mindenkivel hagyjuk is.......
2019. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel csak az a probléma hogy egyrészt sokkal nehezebb lesz munkát találnod ha 28-30 évesen akarnál elkezdeni dolgozni kb 0 munkatapasztalattal. Mert ilyen idős korára az embernek azért van általában 2-3-5 stb év munkatapasztalata. És gyerekkel nehezebb , ha adott esetben túlóráni kell vagy otthon dolgozni vagy hasonló. Nem lehetetlen csak nehezebb.

A másik hogy a mai vilagban nagyon ritka esetbdb lehet teljes mertékben arra alapozni hogy majd a másik eltart. Sok kapcsolat már akkor tönkremegy amikor a gyerek még csak 1-2 éves. És ha szétmész azzal aki addig eltartott a 20-30 ezres gyerektartásból akarod eltartani magad meg a gyereket?

Úgy hogy közben a diplomad megszerzése után kb nem dolgoztál vagy csak nagyon keveset. Én ezt (egyébként ennyi idős vagyok és szintén közgazdász hallgató) személyszerint felelőtlenségnek tartom, mert itt a gyakorin is hány olyan kérdést tesznek fel nap mint nap, hogy a férje elhagyta az illetőt meg a csecsemő/1-2 éves gyerekét, mit csináljon, baromi nehéz, eltartani se tudja , párkereséssel szenved stb.

Nyilván mindenki úgy életét ahogy akarja de olyanokra is gondolni kell hogy adott esetben a másik balesetet szenved, munkaképtelen lesz. Szélsőséges dolgok, de előfordulhatnak.

2019. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Mindig kalkuláld bele, hogy akár egyedül is maradhatsz. Márpedig egyedülálló anyaként nem igen fogsz nagy karriert építeni, fordítva viszont bebiztosítod az anyagi biztonságot magadnak és a leendő gyermekednek is.
2019. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#6-os:


Már elnézést, de ki mondta, hogy "a semmire" akarok szülni?


Alapból nekem lesz egy jó, versenyképes diplomám, és nem ijedek meg a munkától vagy a háztartástól, tudok főzni, nem esik nehezemre takartani, rendet tartani a lakásban - ezt normális családban megtanulja az ember lánya. A gyerekneveléstől sem félek, eddig 2 nyáron bébiszitterkedtem külföldön, korábban a saját öcsémre és hugomra is vigyáztam.


Nyilván úgy szeretnék szülni, mint minen normális nő, hogy közben a férjem, a saját családom és a férjem családja támogatására szeretnék számítani.


És egyébként nekem nem gond, ha pár évvel idősebb nálam a férjem, de egyébként nem az életkor számít, hanem az, hogy felelősségteljesen viselkedjen már most és majd apaként.

2019. jún. 26. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!