Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az olcsóbb havi szinten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az olcsóbb havi szinten? Egy barátnő fenntartása vagy egy óra kikapcsolódás egy jó prostinál?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 18:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

#20 bizony, a prosti kerek perec megmondja mi mennyi. Te viszont érzelmi manipulációval, szex megvonással, stb húzod ki a pasikból a pénzt, sunyiban.


Én a barátnőmhöz megyek, szerencsére van még olyan nő aki nem olyan mint ti vagytok, és sem rejtett, sem "hivatalos" prosti.

2019. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 acelsziv ***** válasza:
76%
pfff. Ez komoly kérdés? Tényleg ennyire felszínes nullák a mai fiatalok?
2019. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%

Bizony bizony menj is a barátnődhöz és mutasd meg neki milyen bugyuta hülyesègeket irogatsz ide 😅 Vagy sokba kerül az aktuális most ezért a kérdés ?😅

Valószínű minden rendben nálatok ha ilyen kèrdèseket teszel fel ...aha 😂

2019. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Lazy Lover ***** válasza:
7%
Ingyen csaj nincs max ha iszonyat helyes magas vagy . A szomszéd öreggel szoktam beszélgetni soha nem volt olcsó csajt feleséget tartani akkor is el kellett vinni fodrászhoz nyaralni ezt azt venni neki
2019. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

De miért kell fodrászhoz !vinni!?

Sose voltam rászorulva , hogy engem valaki vigyen fodrászhoz, műkörmöshöz, nyaralni. Ezeket ha egyedül vagyok is megteszem. Nem kell hozzá férfi.

Vannak életképes nők is a földön aki nincs rászorulva a férfi pénzére.

2019. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mit számítasz "fenntartásnak" meg milyen nőt veszel nőszámba, amikor barátnőről beszélsz. Ha min. Sarka Kata kinézetűt, akkor a prosti, nyilván. De ha egy átlagosabbal is beéred, abból is otthonülőssel, és mondjuk a rezsi felét meg ilyesmit nem számítod bele a "költekezésbe", akkor nem biztos, hogy a prosti jön ki nyertesen. De akinek tényleg csak a digidugi számít, az tegyen mindenkinek egy szívességet, és inkább a prostihoz menjen.
2019. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
66%

Úristen, ezt a sok nagy igényű férfit... [facepalm]

A sóher formátokat, hogy sajnáljátok a barátnőtöktől azt a kis pénzt, hogy cserébe leszop titeket, főz, süt, a kedvetekben jár, mindig igényes akar lenni és ad magára.

Sajnáljátok rá a pénzt, de elvárjátok cserébe mit is?

Kicsit visszás dolog, amit elvártok nem? Semmit nem kell rákölteni, de mindig szexre kész, legyen csinos, ne dumáljon sokat, igényei se legyenek nagyon. Ez kell nektek? Most már egész élethű szexbabákat kapni 250-300 ezer forintért. Az való nektek.

2019. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Marsu válasza:
100%

Ha csak dugni akarsz, és nem akarsz mást a nőtől, akkor olcsóbb a rossz lány. Ha tartalmas kapcsolatot akarsz akkor inkább barinőt keress, állandó partnerrel jobb minden, mint néha néha egy vadidegen nővel.

Ha magamból indulok ki, engem nem tesz boldoggá, egy dugás egy idegen nővel. Én szeretek tartozni valakihez.

2019. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

#21, Max az ötcombú barátnődhöz mész, Miss Casey-hez xd


Amúgy f..szság az egész téma. Alma a körtével.


Én nem vagyok az a modellface srác, inkább érdekes, meg jó a humorom. Mégis elég jó nőim voltak (sokszor meg is kérdeztem magamtól, hogy ezt meg hogy csináltam :D)... érdekes egyiket se kellett fodrászhoz vinnem, meg shoppingolni, meg nyaraltatni. Sőt még a fizetésemet se árultam el soha, mindig volt és lesz is magánbankszámlám.


Miféle beteges prérifarkas baromság ez? :D


Ember, egy barátnőre költött pénz a közös programokra megy! Nem a seggét nyalom ki, hanem elmegyünk Szlovéniába mondjuk, akkor együtt megyünk nyaralni. Ha fizetem, ha belead, ha nem... akkor is egy jó élmény. Ugyan ez ha elmegyünk egy kiállításra, vagy moziba, programra... azt én is élvezem mert közös az érdeklődési körünk.


Üres, műanyag pi...csákról beszéltek, akiket el kell tartani, meg ez a fontos nekik.


Ja, hogy az intelligens nőknél, akik nem ilyenek... esélyetek sincs, mert oda tényleg nem elég a suttyóság.

2019. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én speciel a közös érdeklődési kört haverokkal kapcsolatban vettem észre el nem tudom képzelni egy nőt mi érdekelheti
2019. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!