Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a külföldi párotok semennyire nem érdeklődne a szokásaitok iránt?

Figyelt kérdés
Nem akarok ráerőltetni semmit, de kicsit rosszul esik, hogy se a köszönéseinket nem akarja megtanulni, a magyar ételek nem ízlenek neki, a történelmünk és a szokásaink is hidegen hagyják. Ellenben én nyitott vagyok az ő kultúrájára. Az is igaz, hogy ő még nem volt Magyarországon, hamarosan hazalátogat velem.
2019. júl. 20. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, zavarna.
2019. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy nagyon picit, de mar 6 eve nem voltam Magyarorszagon, ugyhogy en se mondhatom, hogy annyira erdeklodnek a sajat szulofoldem irant.
2019. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy alakulna, hogy külföldi barátnőm lenne, elsősorban azt szeretném, ha az embert látná bennem, és nem az élő történelmi-néprajzi olvasókönyvet.

Miért kéne, hogy kardinális kérdés legyen az, hogy érdekelje a történelem?

Az meg, hogy nem szereti a tipikus magyar ételeket... mégis, mi a fészkes fenéért kéne felrónom neki, hogy mit szeret, meg mit nem? Mint ha bárki tehetne arról, hogy mi ízlik neki, meg mi nem.

Egyébként nem passzoltok egymáshoz. Neked nem egy társ kell, hanem egy rajongó, aki nem az embert, hanem "a magyart" látja benned.

2019. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem erdekelne kulonosebben. A magyar kajak nagy resze magyarkent is undorito, egeszsegtelennek tunik a szamomra, eszembe se jutna kulfoldieket ezzel traktalni, semmi olyan erdekes etkezesi kultura nincsen ott amiert kulonosen erdeklodni kene. Tortenelmet meg a legtobb magyar is alig ismeri, szokasok alatt meg vegkepp nem tudom mit lehet erteni, vagy mit kene megtanulni. Semmi extrat nem latott ott soha a parom pedig teljesen eltero kulturabol jott.
2019. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is külföldi, ő biztosan a szememre hányná egy idő után, ha egyáltalán nem érdekelne az ő kultúrája, de nem is erőltetünk egymásra semmit. Én sem rá, és ezen még nem is nagyon gondolkoztam, azért mégiscsak itt él, meg a családommal ünnepel bizonyos ünnepeket, stb., tehát a magyar kultúra is valamilyen szinten része az életének, ha tetszik neki, ha nem.


N

2019. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A felesegem kulfoldi es ugyan tudja a koszoneseket de mikor Magyarorszagon jarunk akkor nam hasznalja, fel magyarul megszolalni.

A magyar eteleket nem szereti de en se nagyon. Pacalt, zsiros kenyeret nem szeretem, porkoltert se rajongok ugyhogy megertem hogy nem izlenek neki.

Engem nem zavar :D Az orszag tetszik neki, lakna is velem Magyarorszagon de nem tud magyarul es nehezkes lenne a munkakereses neki.

2019. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!