Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak szerintem garasoskodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem garasoskodás?

Figyelt kérdés

Vegetáriánus vagyok, tehát nem eszek semmilyen húst, de aki eszik, az tudja, hogy a sonkák vagy a húsok milyen drágák. Pláne ha csont nélküli csirkecomb vagy csirkemell, vagy minőségi sonka. Szóval a lényeg, hogy együtt élek a párommal, és néha én, néha ő vásárolunk, de legtöbbször én, ami azt jelenti, hogy én fizetem ki a teljes vásárlást, minden egyes elemét, nyilván a húst is.


Tegnap mentünk vásárolni, de nem volt tervben, ezért én nem vittem magammal a pénztárcámat amit meg is mondtam a páromnak aki azt mondta ne problémázzak hülyeségeken, mert fizet ő. Vettem egy kávét (tudjátok az az üveges instant kávé) és mikor kimegyünk mondja, hogy majd mikor hazaértünk adjam oda a kávé árát (csak én iszom kávét kettőnk közül).

Talán hülyeség, de nem tudom, hogy jogosan érzem-e rosszul magam...



2019. nov. 4. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a párod...én is kiakadtam volna
2019. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is gaz. Legkozelebb kerd el tole a husok arat!
2019. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nekem a külön kassza eleve furcsa. Nálunk teljesen egyértelmü, hogy összedobjuk, amink van és abból gazdálkodunk közösen.
2019. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a külön kasszával, ő ragaszkodott hozzá, csak ez így kezd fura lenni.
2019. nov. 4. 12:19
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez szerintem is baromi gáz. Nehogy már sajnáljon egy kávét tőled a párod.
2019. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lachesys ***** válasza:
93%
hat sztem egy öntudatos ember erre csipobol ravagja, hogy mar ezerszer odaadtam a kaved arat, mikor vettem nejed hust. remelem nem adtad oda neki!
2019. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nagyon gáz. Ha van régebbi nyugtád arról, amit te fizettél, és van benne hús, akkor azonnal nyomd az orra alá, vond ki belőle a kávé árát, és akkor perkálhatja a többit.
2019. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, azonnal hagyd ott ezt az embert!!!
2019. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt teljesen komolyan gondolta, akkor neked teljesen komolyan el kell gondolkodnod a kapcsolatotok jövőjéről👎🤔
2019. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne tudni , h milyen kapvsolatban és milyen vagytok .

Szerintem is így nagyon gáz .

Beszélj vele és hát ha kb mindent közösbe fizettek akkor pedig ezeket az " egyedi " dolgokat mindenki magának fizesse ha csak ő fogyasztja.

Kúlön vásároljatok :)

2019. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!